Teatrzyk "O Smoku Wawelskim"

28 marca, 2017

28 marca grupy Żabki, Biedronki i Pszczółki udały się do Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Jabłonnie na spektakl teatralny o „Smoku Wawelskim”. Nie była to jednak tradycyjna bajka o Smoku z podwawelskiej groty, gdyż zakończyła się szczęśliwie nie tylko dla mieszkańców Krakowa, ale i dla samego Smoka, który po zjedzeniu owieczki nafaszerowanej siarką i wypiciu sporej ilości wody, wcale nie pękł…! Dzielnemu i poczciwemu Szewczykowi zrobiło się żal Smoka i uratował Go, podając Mu lekarstwo na zgagę. Smok zaś, zrozumiał zło, jakie wyrządził i obiecał już więcej nie zjadać krów i nie straszyć mieszkańców, a nawet obiecał pomagać im i wozić ich dzieci do szkoły! 🙂  Bardzo dziękujemy za zaproszenie.

„Alergie-Precz”!!!- warsztaty u Lisków„Warsztaty mydlane”