Sześciolatki odwiedzają szkołę.

23 maja, 2018

23 maja grupa Żabki,Misie i Biedronki wybrały sie do Szkoły Podstawowej im.Armii Krajowej w Jabłonnie na spotkanie zapoznawcze. Pani Justyna Dias,nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,wprowadziła nasze dzieci w szkolny świat.Przedszkolaki usłyszały tak bardzo wyczekiwany dźwięk dzwonka na przerwę, zasiadły do szkolnych ławek,poznały gabinet pielęgniarki, halę sportową,salę do gimnastyki korekcyjnej,spotkały się również ze starszymi kolegami. Budynek szkoły to dla naszych dzieci jeszcze labirynty korytarzy,jednak dzisiejsze spotkanie sprawiło,że stwierdziły „nie jest tak źle”. Pani Justyna zadbała o atmosferę spotkania. Oprócz zwiedzania szkoły dzieci miały możliwość pobawić się na placu zabaw.Zorganizowane zostały również zabawy z chustą animacyjną.

,,MAGICZNY KUFER”Poznajemy instrumenty