Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada, 2022

Tradycją naszego przedszkola są uroczyste obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia, dlatego też 25 listopada, jak co roku świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. W uroczystości brały udział wszystkie przedszkolaki w towarzystwie przyniesionych z domu pluszowych misiów. To wspaniałe wydarzenie uświetnił występ małych aktorów z grupy „Zajączki”. Bohaterami przedstawienia były oczywiście pluszowe misie. Po spektaklu Pani dyrektor podziękowała dzieciom, a przedszkolaki nagrodziły „Zajączki” gromkimi brawami. Dzień Pluszowego Misia to również czas rozstrzygnięcia konkursu plastycznego „Mój przyjaciel miś”. Jest to jedyny konkurs organizowany cyklicznie od początku istnienia naszego przedszkola, i jak co roku cieszący się ogromnym zainteresowaniem naszych podopiecznych. W tym roku na konkurs wpłynęło prawie 140 przepięknych misiowych prac, a każde dziecko biorące udział w konkursie otrzymało pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek. Oto laureaci naszego konkursu:

W kategorii 3-4 latki

  • I miejsce Lena P. (Żabki)
  • II miejsce Wiktoria Ł. (Żabki)
  • III miejsce Wojciech O. ( Biedronki)
  • Wyróżnienie Anna D. (Rybki)

W kategorii 5-6 latki

  • I miejsce Anna B. (Zajączki)
  • II miejsce Maja G. (Liski)
  • III miejsce Mateusz F. ( Wiewiórki)
  • Wyróżnienie Szymon Sz. (Zajączki)
Sówki w 32 Dywizjonie Rakietowej Obrony Powietrznej w OlszewnicyWiewiórki i Zajączki w Smart Kids Planet