• Ramowy plan dnia

Ramowy plan dnia w przedszkolu gminny w Jabłonnie określa pracę nauczycieli i dzieci uwzględniając przede wszystkim obszary z podstawy programowej. Plan zawiera przybliżone określenia czasowe na zabawy wynikające z aktywności dzieci, zabawy dydaktyczne, zabawy i ćwiczenia ruchowe, zajęcia organizowane, inspirowane i prowadzone przez nauczyciela. Jeżeli chcesz się z nim zapoznać, kliknij tutaj:

Plan zajęć dodatkowych

Zajęcia dodatkowe organizowane są po godzinie 13 i jest to wynikiem zmian wprowadzonych przez Ministerstwo Oświaty. W naszym przedszkolu zajęcia dodatkowe to: język angielski, rytmika i religia. Jeżeli chcesz się zapoznać z planem zajęć dodatkowych, kliknij tutaj:

Plan pracy grup przedszkolnych

Plan ten zawiera informacje dotyczące godzin pracy wszystkich grup przedszkolnych. Godziny te, mają związek z rozchodzeniem się dzieci do innych sal po pracy poszczególnej grupy. Zapoznaj się z nim klikając w link: