Spotkanie ze strażakami

27 października, 2017

27 października w naszym przedszkolu dzieci miały okazję spotkać wyjątkowych gości, a mianowicie dzielnych strażaków. W trakcie spotkania nasi podopieczni wysłuchali opowieści o trudnej i niebezpiecznej pracy strażaka, dowiedzieli się także w jakich okolicznościach można wezwać Straż Pożarną. Przedszkolaki doskonale wiedzą już, że strażacy nie tylko gaszą pożary, ale również są wzywani do, między innymi, wypadków samochodowych. Dzieci miały również okazję obejrzenia z bliska wozu strażackiego oraz zapoznania się z jego wyposażeniem. Nasi goście nie tylko z zapałem opowiadali o swojej pracy, ale również cierpliwie odpowiadali na wszelkie pytania. Na zakończenie spotkania powtórzyliśmy wspólnie numery alarmowe i podziękowaliśmy naszym gościom za spotkanie.


JESTEM PRZEDSZKOLAKIEM!!!Biedronki Cukiernikami