Team

Collection of predefined components to use on your site
  • Sample Team I

Elżbieta Dąbrowska

Lesson Planning 100 %
      Staff Development 100 %
      Educational Programms 100 %

Aldona Florczak

Aleksandra Leśnikowska

W pracy pedagogicznej zależy mi na kształtowaniu samodzielnej jednostki. Dzieci traktuję z szacunkiem, jako równych partnerów w dialogu. Pozwala to zbudować atmosferę zaufania oraz przestrzeń do myślenia, poznawania, działania i marzenia.

Sabina Sowińska

Nauczyciel grupy Sówki

Cenię sobie pracę z dziećmi metodami aktywizującymi. Interesuję się reżyserią teatru dziecięcego. Lubię czytać książki i grać na gitarze.

First Aid 100 %
      Primary Care 90 %
      Special Education 95 %

Justyna Ankurowska

Praca z dziećmi to dla mnie wyzwanie ale i przygoda. Każdego dnia dbam o wszechstronny rozwój dzieci, ale i one uczą mnie każdego dnia i dają mnóstwo pozytywnej energii.

Agnieszka Zagalska

Child Care 100 %
      Caregiving 100 %
      Primary Care 90 %

Agnieszka Stelmach

Wioletta Kalinowska - Włodarczyk

Praca z dziećmi jest dla mnie przede wszystkim pasją, która każdego dnia przynosi mi mnóstwo satysfakcji mierzonej uśmiechami moich podopiecznych. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego w swojej pracy za cel stawiam sobie poznanie indywidualnych potrzeb każdego wychowanka.

Ewa Ciszewska

„Nauczyciel to ktoś, kto widzi w każdym dziecku wyjątkową osobę i zachęca je do rozwijania jego indywidualnych talentów oraz mocnych stron.”

Małgorzata Wieczorek

Aneta Lewandowska

W pracy z dziećmi pragnę stworzyć atmosferę pełną zrozumienia i otwartości. Swoich podopiecznych otaczam troską  i opieką, aby czuły się bezpiecznie i miały odpowiednie warunki do przyswajania wiedzy, nabywania umiejętności i zdolności niezbędnych w ich dalszym rozwoju.

Anna Falkowska

Anida Szocińska-Dudek

Bardzo lubię pracę z dziećmi i z wielką chęcią uczestniczę w ich edukacji.Uśmiechy jakimi na co dzień obdarowują mnie to wspaniała nagroda za to co robię.Ogromną radość i satysfakcję daje mi możliwość oglądania, jak się kształtują ich charaktery i zdobyte umiejętności.

Małgorzata Sobieszek

Anna Gamza

Nauczyciel grupy Jeżyki

[pb_team template="1" image_size="image-525-560" animation_progress_bar_start_enable="1" animation_progress_bar_start_duration="2000"][/pb_team
  • Sample Team II

[pb_team template="2" image_size="image-525-560"][/pb_team]
  • Sample Team III
      Nauczyciel grupy Jeżyki
    [pb_team template="3" layout="25x25x25x25" image_size="image-525-560" hover_type="slide-left-to-right"][/pb_team]

Leave Your Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.