Team

Collection of predefined components to use on your site
  • Sample Team I

Elżbieta Dąbrowska

Lesson Planning 100 %
      Staff Development 100 %
      Educational Programms 100 %

Małgorzata Sobieszek

Anna Falkowska

Anna Gamza

Julia Matuszewska

Nauczyciel grupy Rybki

W pracy z dziećmi staram się stosować naukę poprzez zabawę. Duży nacisk kładę także na indywidualność każdego dziecka. Ważne jest dla mnie również traktowanie dziecka jak równego sobie partnera- podmiotu do rozmowy. Istotna jest również atmosfera panująca w grupie, dlatego staram się, dawać dzieciom ciepło oraz życzliwość.

Anna Rusiecka

Nauczyciel grupy Żabki

Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i daje poczucie satysfakcji. Każdego dnia zaczynam dzień z uśmiechem aby pozytywną energią obdarzać innych. Widząc uśmiech na twarzach dzieci mam poczucie że jestem odpowiednią osobą na właściwym miejscu.

Beata Mróz

Jestem Nauczycielem przedszkola, ponieważ kocham dzieci i prace z nimi. Dzieci to dla mnie priorytet. Kształcenie ich a także zabawa w której widzę radość dzieci, daje mi motywacje do dalszej pracy. Uwielbiam wszelkiego rodzaju zabawy muzyczne i plastyczne. Lubie śpiewać i stale wykorzystuje, to w mojej pracy. Każdego dnia, staram się stworzyć dzieciom w przedszkolu mila i życzliwa atmosferę, by poczuły się jak w domu i miały poczucie bezpieczeństwa.

Sylwia Gawek

W kontaktach z dziećmi staram się wykazywać empatią – dostrzegać, rozumieć i właściwie reagować na emocje swych małych podopiecznych. Uważam, że każdy jest wyjątkowy i niepowtarzalny, a niezwykły potencjał rozwojowy można „wydobyć” poprzez cierpliwe wsłuchiwanie się w aktualne potrzeby dziecka.

Aldona Florczak

Małgorzata Wieczorek

Agnieszka Stelmach

Wioletta Kalinowska - Włodarczyk

Praca z dziećmi jest dla mnie przede wszystkim pasją, która każdego dnia przynosi mi mnóstwo satysfakcji mierzonej uśmiechami moich podopiecznych. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego w swojej pracy za cel stawiam sobie poznanie indywidualnych potrzeb każdego wychowanka.

Ewa Ciszewska

„Nauczyciel to ktoś, kto widzi w każdym dziecku wyjątkową osobę i zachęca je do rozwijania jego indywidualnych talentów oraz mocnych stron.”

Monika Tauz

Nauczyciel grupy Sówki

W pracy z dziećmi staram się tworzyć pełną empatii, radości i otwartości atmosferę. Swoich podopiecznych uczę poprzez zabawę. Bardzo lubię zabawy ruchowe przy muzyce i staram się stosować je nacodzień. Za mój największy sukces uważam uśmiech na twarzach dzieci.

Magdalena Durmenc

Nauczyciel grupy Sówki

Praca z dziećmi to moja życiowa pasja, dzięki której jestem uśmiechnięta, pogodna i otwarta na potrzeby dzieci, które są niepowtarzalne i każde z nich jest inne i co najważniejsze … nie można się z nimi nudzić.
      Lubię swój zawód, który daje mi wiele satysfakcji, jest ciągłym wyzwaniem, wymaga ode mnie postawy twórczej oraz poszukiwania nowych rozwiązań.

[pb_team template="1" image_size="image-525-560" animation_progress_bar_start_enable="1" animation_progress_bar_start_duration="2000"][/pb_team
  • Sample Team II

[pb_team template="2" image_size="image-525-560"][/pb_team]
  • Sample Team III
      Nauczyciel grupy Sówki
    [pb_team template="3" layout="25x25x25x25" image_size="image-525-560" hover_type="slide-left-to-right"][/pb_team]

Leave Your Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.