Rozśpiewany Disney

27 stycznia, 2023

Dnia 27 stycznia nasze przedszkolaki z grup : Myszki, Wiewiórki, Zajączki, Liski , Sówki, Biedronki i Rybki wzięły udział w koncercie pt. „Rozśpiewany Disney”, który odbył się w sali widowiskowej Ratusza w Legionowie.

„Rozśpiewany Disney” to niezwykły koncert w wykonaniu aktorów warszawskich scen muzycznych, którzy pokazali najwyższy poziom wykonawczy znanych i lubianych utworów. Ponadczasowe przeboje z bajek Walta Disneya sprawiły, że koncert był doskonały zarówno dla dzieci jak i dla dorosłego widza. Mogliśmy w nim usłyszeć dynamiczne utwory i wzruszające ballady z takich filmów jak: „Kraina Lodu”, „Viana”, „Toy Story”, „Mała syrenka” czy „Król Lew”. Dodatkową atrakcją dla dzieci był sam prowadzący koncert w postaci Olafa – najbardziej znanego bałwanka dzisiejszych czasów oraz gość specjalny- jego przyjaciółka Elsa, na którą dzieci cierpliwie czekały do samego końca koncertu.

Wielki Finał WOŚPPodsumowanie WOŚP