Wolontariat

• W bieżącym roku szkolnym 2023/2024  nasze Przedszkole wspiera następujące akacje charytatywne

• Wkręć się w pomaganie

Celem akcji zbierania plastikowych nakrętek jest pomoc chorym dzieciom. Każda plastikowa nakrętka jest cenna!
  • Zbieraj baterie !

Ogólnopolski program edukacyjny dla szkół Ii przedszkoli na temat prawidłowego pozbywania się zużytych baterii .
  • KoloroweOnko

Organizacja charytatywna wspierająca dzieci na oddziałach onkologicznych. Nasze Przedszkole wesprze działania organizacji poprzez zrobienie kartek dla chorych dzieci.
  • Akcja „Cała Polska czyta Dzieciom”

W ramach wolontariatu, nasze Przedszkole podjęło współpracę ze Szkołą Podstawową im. Armii Krajowej w Jabłonnie. Uczniowie klas starszych, będą czytać bajki naszym przedszkolakom.

Celem takich spotkać jest propagowanie czytelnictwa wśród dzieci oraz integrowanie uczniów z przedszkolakami.

Opiekunem wolontariatu jest Pani Paulina Sulima.