• Skład RR

Prezydium Rady Rodziców na rok 2019/2020 składa się z:

• PRZEWODNICZĄCA: Małgorzata Rozmus – Norowska
    • ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO: Małgorzata Pacak
    • ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO: Waldemar Dziwniel
    • SKARBNIK:Aleksandra Kowalczyk
    • SEKRETARZ: Monika Dubrawska

SZANOWNI RODZICE!

INFORMUJEMY, IŻ WYSOKOŚĆ SKŁADKI NA RADĘ RODZICÓW W ROKU 2019/2020 WYNOSI ODPOWIEDNIO:

1 DZIECKO W PRZEDSZKOLU – 400ZŁ/ SKŁADKA ROCZNA

2 DZIECKO W PRZEDSZKOLU – 200ZŁ/SKŁADKA ROCZNA

3 I KOLEJNE DZIECKO W PRZEDSZKOLU JEST ZWOLNIONE Z OPŁATY

WPŁATY PROSIMY KIEROWAĆ BEZPOŚREDNIO DO SKARBNIKÓW GRUP, W FORMIE USTALONEJ PRZEZ DANEGO SKARBNIKA (GOTÓWKA, PRZELEW).
    MOŻLIWOŚĆ WPŁATY JEDNORAZOWO SKŁADKI ROCZNEJ LUB MIESIĘCZNIE.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZMNIEJSZENIA BĄDŹ CAŁKOWITEGO ZWOLNIENIA Z OPŁAT. W TYM CELU NALEŻY ZŁOŻYĆ PODANIE DO ZARZĄDU RADY RODZICÓW DROGĄ MAILOWĄ, W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE DO 30.09.2019 r.

ADRES EMAIL:RADA.RODZICOW.JABLONNA@ONET.PL

Regulamin

Jeżeli chcesz zapoznać się obowiązującym regulaminem Rady Rodziców kliknij tutaj: REGULAMIN RADY RODZICOW

Kontakt

Jeżeli chcesz skontaktować się z Prezydium Rady Rodziców wyślij e-maila na adres: rada.rodzicow.jablonna@onet.pl Poczta Rady Rodziców odczytywana jest przynajmniej raz w tygodniu. Zapraszamy do kontaktu!