"Pszczółki" na warsztatach w LEROY MERLIN

25 maja, 2017

25 maja „Pszczółki” pojechały do hipermarketu budowlano-ogrodniczego LEROY MERLIN w Warszawie na warsztaty ekologiczne odbywające się w ramach projektu edukacyjnego „Dzieciaki sadzeniaki”. Podczas warsztatów dzieci oglądały prezentację multimedialną poświęconą ciekawostkom ze świata roślin. Poznały największy kwiat świata (7 m wysokości) ,najmniejszy zaledwie kilkumilimetrowy, oraz największy owoc i drzewo.

Po części teoretycznej Pani prowadząca zaprosiła dzieci do wspólnego sadzenia kwiatków. Każdy otrzymał rękawice, doniczkę i kwiatka. Wyposażeni w niezbędnik ogrodnika, dzieci przystąpiły do działania J. Radości było co nie miara!!!

Za zakończenie warsztatów, wszystkie dzieci otrzymały swój kwiatek, dyplom oraz odznakę „Dzieciaka Sadzeniaka”.

Serdecznie dziękujemy Panu Januszowi Kochanowskiemu- dziadkowi Klaudii oraz Pani Joannie Pilarskiej- mamie Zuzi z grupy Liski za zaproszenie i zorganizowanie tak wspaniałych warsztatów.

„Dzień Mamy i Taty u Lisków”„Z angielskim za pan brat”