" Pani Jowita Bomba i jej grupa teatralna prezentują..."

02 lutego, 2017

W czwartek 02.02.2017 r. gościliśmy w naszej placówce grupę teatralną z warszawskiego przedszkola „Plastuś”. Podopieczni Pani Jowity Bomby zaprezentowały naszym przedszkolakom przedstawienie pt.: “Zamieszanie w Krainie Bajek”. Oj działo się, działo! Był Czerwony Kapturek, wilk, czarownica, krasnoludki, Jaś i Małgosia, Król. Postacie znane i lubiane przez wszystkie dzieci. Spektakl wszystkim bardzo się podobał, bo przecież dzieci uwielbiają bajki ,a szczególnie te najbardziej poplątane. Znajdźmy więc w tej codziennej plątaninie chociaż malutką chwilę ,by przenieść nasze pociechy w ten magiczny i cudowny świat.

Bardzo dziękujemy naszym Gościom za piękny spektakl i zapraszamy ponownie. Będziecie u nas zawsze mile widziani.

„Królowa Śniegu”„Biedronki kochają teatr…”