Otwarcie Przedszkola Gminnego w Jabłonnie!!!

01 września, 2017

1 września w Naszym Przedszkolu odbyło się długo wyczekiwane przez wszystkich otwarcie nowej części dobudowanego przedszkola , które składa się z 4 sal dydaktycznych oraz gabinetów specjalistycznych. Na tą uroczystość przybyło wielu ważnych gości m.in. wizytator z kuratorium Teresa Matusiak, dyrektor Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej Artur Pozorek, ks. Dziekan Lucjan Szcześniak, Elżbieta Pazio z ZNP Oddział Legionowo, radny powiatowy Zbigniew Garbaczewski, Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej Mieczysław Klimczak, dyrektor NZOZ Legionowo Dorota Glinicka, radni i sołtysi gminy Jabłonna, przedstawiciele Rady Rodziców, dyrektorzy instytucji gminnych, dyrektorzy szkół i przedszkoli z gminy Jabłonna oraz najważniejsi goście… nasze przedszkolaki, które z niecierpliwością czekały na rozpoczęcie roku przedszkolnego.
Podczas uroczystości były przemówienia, gratulacje, podziękowania, występy artystyczne dzieci z grupy Misie i Żabki oraz kadry pedagogicznej, przecięcie wstęgi oraz  poświęcenie nowego budynku.. Po zakończeniu części oficjalnej nadszedł czas na zwiedzanie oraz poczęstunek.

 

Uroczyste otwarcie Przedszkola Gminnego w JabłonnieMisie w Urzędzie Gminy