Odkrywamy świat

14 listopada, 2017

Jak się bawić to tylko w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie!

Właśnie dziś Biedronki, Lisy, Misie, Motyle I Żabki wybrały się na wycieczkę do tego niezwykłego miejsca. Miejsca pełnego dziwnych urządzeń, maszyn, wynalazków. Ale od czego mamy zmysły? Układaliśmy, wąchaliśmy, burzyliśmy, dotykaliśmy, sprawdzaliśmy, słuchaliśmy. Zagłębiliśmy się w tajemnicę zmysłów, postrzeganie czasu i funkcjonowania w otaczającym nas świecie. Uczyliśmy się praw nauki. Przekonaliśmy się, że potrafimy myśleć, ćwiczyliśmy cierpliwość, gotowość podejmowania wyzwań. Szukaliśmy źródeł cywilizacji, wczuwaliśmy się w rolę archeologa, projektanta, konstruktora.

To była wspaniała  zabawa, która dostarczyła wiele miłych doznań i przeżyć

Słowem pełna wolność w odkrywaniu świata!

„Sekrety optyki. Kalejdoskop”Wręczenie nagrody