Nauczyciele

• Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym ja działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka.

J. Korczak

Poznaj naszą kadrę pedagogiczną

Opieka nad dziećmi przedszkolnymi to bardzo odpowiedzialne zadanie. Powierzamy je więc doświadczonym osobom, które posiadają dorobek zawodowy w pracy z dziećmi oraz ukończyły studia na kierunkach pedagogicznych. Nasza kadra dba o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu. Cechuje ich otwartość, empatia, umiejętność organizacji i kreatywność w działaniu. Poznaj wizytówki naszych nauczycieli:

Dyrektor, Nauczyciel grupy Liski

• Ewa Ciszewska
      „Nauczyciel to ktoś, kto widzi w każdym dziecku wyjątkową osobę i zachęca je do rozwijania jego indywidualnych talentów oraz mocnych stron.”
    • Sabina Sowińska
      Nauczyciel grupy Sówki

Cenię sobie pracę z dziećmi metodami aktywizującymi. Interesuję się reżyserią teatru dziecięcego. Lubię czytać książki i grać na gitarze.

• Beata Mieluch
      Nauczyciel grupy Sówki
      Lubię dzieci w wieku przedszkolnym i pracę z nimi. Dzięki niej, uczestniczę w rozwoju ich osobowości, w zdobywaniu nowych umiejętności oraz rozwijaniu ich uzdolnień i talentów. Fascynuje mnie świat dziecięcej wyobraźni, energia i naturalność w wyrażaniu emocji. Lubię czytać książki, podróże, oraz muzykę.
    • Justyna Ankurowska

Praca z dziećmi to dla mnie wyzwanie ale i przygoda. Każdego dnia dbam o wszechstronny rozwój dzieci, ale i one uczą mnie każdego dnia i dają mnóstwo pozytywnej energii.

• Joanna Mołodziejko
      Uważam, że dzieci należy cenić szczególnie za to, że mimo niewielu lat wiedzą znacznie więcej niż my – dorośli. Z ogromną satysfakcją i dumą obserwuję codzienne postępy moich wychowanków w różnych obszarach. Są to chwile, które wynagradzają trud pracy nauczyciela oraz na długo zostają w pamięci.

Nauczyciel grupy Jeżyki

• Małgorzata Waliszkiewicz
      Nauczyciel grupy Rybki

Praca z dziećmi, od dawien dawna, była moim marzeniem. Swoich podopiecznych kocham za ich spontaniczność i ciekawość świata. Dzięki dzieciom, praca staje się nie tylko wielkim wyzwaniem ale i życiową pasją. Uwielbiam wszelkiego rodzaju zabawy ruchowe połączone z muzyką i śpiewem.

• Agnieszka Wojtkiewicz
      Nauczyciel grupy Rybki

Praca z dziećmi przynosi mi wiele radości i satysfakcji, ponieważ robię to co lubię. Staram się, aby dzieci chętnie przychodziły do przedszkola organizując im różnorodne i ciekawe zabawy zapewniające prawidłowy ich rozwój.

• Anna Rusiecka

Pracując z dziećmi, czuję, że spełniam się zawodowo. Uśmiech i zadowolenie na ich twarzy, które dostrzegam na co dzień dają mi odczuć, że jestem właściwą osobą na właściwym miejscu.

Nauczyciel grupy Zajączki, nauczyciel języka angielskiego

• Sylwia Gawek
      W pracy dzieci najważniejszy jest dla mnie uśmiech moich podopiecznych każdego dnia. Jestem osobą pogodną, uśmiechniętą, otwartą. Interesuje się tańcem, śpiewem oraz zajęciami artystycznymi.

Wicedyrektor, Nauczyciel grupy Pszczółki