Nauczyciele

  • Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym ja działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka.

   J. Korczak

  Poznaj naszą kadrę pedagogiczną

  Opieka nad dziećmi przedszkolnymi to bardzo odpowiedzialne zadanie. Powierzamy je więc doświadczonym osobom, które posiadają dorobek zawodowy w pracy z dziećmi oraz ukończyły studia na kierunkach pedagogicznych. Nasza kadra dba o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu. Cechuje ich otwartość, empatia, umiejętność organizacji i kreatywność w działaniu. Poznaj wizytówki naszych nauczycieli:

  • Elżbieta Dąbrowska
   Dyrektor, nauczyciel grupy Biedronki

   Wychowanie i dzielenie się wiedzą to dla mnie misja, którą z pasją realizuję od 33 lat jako pedagog. Wpływ na psychikę i rozwój dziecka, a w efekcie wartościowego człowieka to odpowiedzialność i wyzwanie ale też największe podziękowanie.

  • Małgorzata Wieczorek
   Nauczyciel grupy Misie

   Swoją pracę z dziećmi zaczynałam od najmłodszych podopiecznych- od pracy w żłobku. Każdy dzień w przedszkolu przynosi mnóstwo pozytywnych wrażeń. Lubię dobrą książkę i polską muzykę rockową.

  • Anna Gawlik
   Nauczyciel grupy Misie

   W swojej pracy staram się zbudować z dziećmi taki system wartości,żeby lepiej orientowały się w tym co jest dobre, a co złe, a także rozumiały swoje emocje. Interesuję się psychologią rozwojową.

  • Sabina Sowińska
   Nauczyciel grupy Żabki

   Cenię sobie pracę z dziećmi metodami aktywizującymi. Interesuję się reżyserią teatru dziecięcego. Lubię czytać książki i grać na gitarze.

  • Agnieszka Zagalska
   Nauczyciel grupy Pszczółki, nauczyciel języka angielskiego

   Uważam, że idealny nauczyciel to osoba pełna pokory, ale też lubiąca nowe wyzwania. Mój sukces to uśmiech na twarzy dzieci, czekających na kolejny dzień w przedszkolu.

  • Anna Gamza
   Nauczyciel grupy Pszczółki

   Uważam, że wspaniałą rzeczą jest możliwość uczestniczenia i wpływu na rozwój dzieci, patrzeć jak rosną, rozwijają się, uczą coraz to nowych rzeczy od najmłodszych lat.

  • Anna Falkowska
   Nauczyciel grupy Biedronki

   Praca w przedszkolu to dla mnie ogromna przygoda i możliwość odkrywania razem z dziećmi nowych i ciekawych rzeczy.
   Lubię rozbudzać w moich podopiecznych ciekawość poznawczą i twórcze działanie w codziennych zajęciach.

  • Beata Flisikowska
   Nauczyciel grupy Żabki

   Bardzo lubię dzieci i zawsze marzyłam by z nimi pracować jako nauczyciel. Moim dodatkowym zainteresowaniem jest muzyka co także można doskonale wykorzystać w pracy z dziećmi.

  • Anna Rusiecka
   Nauczyciel grupy Liski

   W swojej pracy stwarzam dzieciom dobre warunki do wspólnej zabawy i nauki. Istotne jest dla mnie rozwijanie umiejętności społecznych dzieci.

  • Małgorzata Sobieszek
   Nauczyciel grupy Liski

   Lubię zabawy muzyczno-ruchowe, teatralne oraz działania plastyczne. Stale poszukuję ciekawych pomysłów do pracy z dziećmi.