Nauczyciele

  • Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym ja działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka.

   J. Korczak

  Poznaj naszą kadrę pedagogiczną

  Opieka nad dziećmi przedszkolnymi to bardzo odpowiedzialne zadanie. Powierzamy je więc doświadczonym osobom, które posiadają dorobek zawodowy w pracy z dziećmi oraz ukończyły studia na kierunkach pedagogicznych. Nasza kadra dba o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu. Cechuje ich otwartość, empatia, umiejętność organizacji i kreatywność w działaniu. Poznaj wizytówki naszych nauczycieli:

  • Elżbieta Dąbrowska
   Dyrektor, Nauczyciel grupy Misie

   Wychowanie i dzielenie się wiedzą to dla mnie misja, którą z pasją realizuję od 33 lat jako pedagog. Wpływ na psychikę i rozwój dziecka, a w efekcie wartościowego człowieka to odpowiedzialność i wyzwanie ale też największe podziękowanie.

  • Małgorzata Wieczorek
   Nauczyciel grupy Misie

   Swoją pracę z dziećmi zaczynałam od najmłodszych podopiecznych- od pracy w żłobku. Każdy dzień w przedszkolu przynosi mnóstwo pozytywnych wrażeń. Lubię dobrą książkę i polską muzykę rockową.

  • Anna Gamza
   Nauczyciel grupy Jeżyki

   Uważam, że wspaniałą rzeczą jest możliwość uczestniczenia i wpływu na rozwój  dzieci, patrzeć jak rosną, rozwijają się, uczą coraz to nowych rzeczy od najmłodszych lat, aż po progi poważnej nauki w szkole.

  • Małgorzata Sobieszek
   Wicedyrektor, Nauczyciel grupy Liski

   Jestem nauczycielem z pasją.Lubię zabawy muzyczno-ruchowe, teatralne i rozwijające aktywność twórczą dzieci. W swojej pracy kieruję się zawsze dobrem swoich wychowanków.

  • Anna Falkowska
   Nauczyciel grupy Biedronki

   Praca w przedszkolu to dla mnie ogromna przygoda i możliwość odkrywania razem z dziećmi nowych i ciekawych rzeczy.
   Lubię rozbudzać w moich podopiecznych ciekawość poznawczą i twórcze działanie w codziennych zajęciach.

  • Agata Wiącek
   Nauczyciel grupy Liski

   Moje codzienne motto w pracy brzmi: ,,Kiedy śmieje się dziecko, śmieje  się cały  świat”. Jestem osobą pogodną, radosną, cierpliwą. Dużą uwagę  przywiązuje  do osiągania  przez dzieci samodzielności, aby mogły  poradzić  sobie w otaczającym  je środowisku.

  • Małgorzata Waliszkiewicz
   Nauczyciel grupy Rybki

   Praca z dziećmi, od dawien dawna, była moim marzeniem. Swoich podopiecznych kocham za ich spontaniczność i ciekawość świata. Dzięki dzieciom, praca staje się nie tylko wielkim wyzwaniem ale i życiową pasją. Uwielbiam wszelkiego rodzaju zabawy ruchowe połączone z muzyką i śpiewem.

  • Aldona Florczak
   Nauczyciel grupy Wiewiórki

   „Bycie nauczycielem, to marzenie z mojego dzieciństwa. Cieszę się, że mogę je realizować i każdego dnia mieć wpływ na rozwój moich wychowanków. Uważam, że bardzo ważne jest nie tylko to, co przekazuję dzieciom, ale i to, co mogę im dać z siebie”.

  • Edyta Barszczewska
   Nauczyciel grupy Pszczółki

   Szczególnie bliski mi jest świat emocji, relacji, wiedzy o sobie samym. W swojej pracy podążam za słowami H. Cartera: „Tak naprawdę są tylko dwie rzeczy, w które można wyposażyć dzieci: pierwszą są korzenie, drugą – skrzydła.”

  • Agnieszka Zagalska
   Nauczyciel grupy Zajączki, nauczyciel języka angielskiego

   Uważam, że idealny nauczyciel to osoba pełna pokory, ale też lubiąca nowe wyzwania. Mój sukces to uśmiech na twarzy dzieci, czekających na kolejny dzień w przedszkolu.

  • Sylwia Gawek
   Nauczyciel grupy Zajączki
   W pracy dzieci najważniejszy jest dla mnie uśmiech moich podopiecznych każdego dnia. Jestem osobą pogodną, uśmiechniętą, otwartą. Interesuje się tańcem, śpiewem oraz zajęciami artystycznymi.

    

  • Sabina Sowińska
   Nauczyciel grupy Sówki

   Cenię sobie pracę z dziećmi metodami aktywizującymi. Interesuję się reżyserią teatru dziecięcego. Lubię czytać książki i grać na gitarze.