Nauczyciele

  • Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym ja działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka.

   J. Korczak

  Poznaj naszą kadrę pedagogiczną

  Opieka nad dziećmi przedszkolnymi to bardzo odpowiedzialne zadanie. Powierzamy je więc doświadczonym osobom, które posiadają dorobek zawodowy w pracy z dziećmi oraz ukończyły studia na kierunkach pedagogicznych. Nasza kadra dba o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu. Cechuje ich otwartość, empatia, umiejętność organizacji i kreatywność w działaniu. Poznaj wizytówki naszych nauczycieli:

  • Elżbieta Dąbrowska
   Dyrektor, Nauczyciel grupy Liski

   Wychowanie i dzielenie się wiedzą to dla mnie misja, którą z pasją realizuję od 33 lat jako pedagog. Wpływ na psychikę i rozwój dziecka, a w efekcie wartościowego człowieka to odpowiedzialność i wyzwanie ale też największe podziękowanie.

  • Ewa Ciszewska
   Nauczyciel grupy Liski
   „Nauczyciel to ktoś, kto widzi w każdym dziecku wyjątkową osobę i zachęca je do rozwijania jego indywidualnych talentów oraz mocnych stron.”
  • Sabina Sowińska
   Nauczyciel grupy Sówki

   Cenię sobie pracę z dziećmi metodami aktywizującymi. Interesuję się reżyserią teatru dziecięcego. Lubię czytać książki i grać na gitarze.

  • Beata Mieluch
   Nauczyciel grupy Sówki
   Lubię dzieci w wieku przedszkolnym i pracę z nimi. Dzięki niej, uczestniczę w rozwoju ich osobowości, w zdobywaniu nowych umiejętności oraz rozwijaniu ich uzdolnień i talentów. Fascynuje mnie świat dziecięcej wyobraźni, energia i naturalność w wyrażaniu emocji. Lubię czytać książki, podróże, oraz muzykę.
  • Justyna Ankurowska
   Nauczyciel grupy Motylki

   Praca z dziećmi to dla mnie wyzwanie ale i przygoda. Każdego dnia dbam o wszechstronny rozwój dzieci, ale i one uczą mnie każdego dnia i dają mnóstwo pozytywnej energii.

  • Joanna Mołodziejko
   Nauczyciel grupy Motylki
   Uważam, że dzieci należy cenić szczególnie za to, że mimo niewielu lat wiedzą znacznie więcej niż my – dorośli. Z ogromną satysfakcją i dumą obserwuję codzienne postępy moich wychowanków w różnych obszarach. Są to chwile, które wynagradzają trud pracy nauczyciela oraz na długo zostają w pamięci.
  • Małgorzata Wieczorek
   Nauczyciel grupy Misie

   Swoją pracę z dziećmi zaczynałam od najmłodszych podopiecznych- od pracy w żłobku. Każdy dzień w przedszkolu przynosi mnóstwo pozytywnych wrażeń. Lubię dobrą książkę i polską muzykę rockową.

  • Anna Gamza
   Nauczyciel grupy Jeżyki

   Uważam, że wspaniałą rzeczą jest możliwość uczestniczenia i wpływu na rozwój  dzieci, patrzeć jak rosną, rozwijają się, uczą coraz to nowych rzeczy od najmłodszych lat, aż po progi poważnej nauki w szkole.

  • Anna Falkowska
   Nauczyciel grupy Biedronki

   Praca w przedszkolu to dla mnie ogromna przygoda i możliwość odkrywania razem z dziećmi nowych i ciekawych rzeczy.
   Lubię rozbudzać w moich podopiecznych ciekawość poznawczą i twórcze działanie w codziennych zajęciach.

  • Małgorzata Waliszkiewicz
   Nauczyciel grupy Rybki

   Praca z dziećmi, od dawien dawna, była moim marzeniem. Swoich podopiecznych kocham za ich spontaniczność i ciekawość świata. Dzięki dzieciom, praca staje się nie tylko wielkim wyzwaniem ale i życiową pasją. Uwielbiam wszelkiego rodzaju zabawy ruchowe połączone z muzyką i śpiewem.

  • Agnieszka Wojtkiewicz
   Nauczyciel grupy Rybki

   Praca z dziećmi przynosi mi wiele radości i satysfakcji, ponieważ robię to co lubię. Staram się, aby dzieci chętnie przychodziły do przedszkola organizując im różnorodne i ciekawe zabawy zapewniające prawidłowy ich rozwój.

  • Aldona Florczak
   Nauczyciel grupy Wiewiórki

   „Bycie nauczycielem, to marzenie z mojego dzieciństwa. Cieszę się, że mogę je realizować i każdego dnia mieć wpływ na rozwój moich wychowanków. Uważam, że bardzo ważne jest nie tylko to, co przekazuję dzieciom, ale i to, co mogę im dać z siebie”.

  • Anna Rusiecka
   Nauczyciel grupy Wiewiórki

   Pracując z dziećmi, czuję, że spełniam się zawodowo. Uśmiech i zadowolenie na ich twarzy, które dostrzegam na co dzień dają mi odczuć, że jestem właściwą osobą na właściwym miejscu.

  • Agnieszka Zagalska
   Nauczyciel grupy Zajączki, nauczyciel języka angielskiego

   Uważam, że idealny nauczyciel to osoba pełna pokory, ale też lubiąca nowe wyzwania. Mój sukces to uśmiech na twarzy dzieci, czekających na kolejny dzień w przedszkolu.

  • Sylwia Gawek
   Nauczyciel grupy Zajączki
   W pracy dzieci najważniejszy jest dla mnie uśmiech moich podopiecznych każdego dnia. Jestem osobą pogodną, uśmiechniętą, otwartą. Interesuje się tańcem, śpiewem oraz zajęciami artystycznymi.

    

  • Małgorzata Sobieszek
   Wicedyrektor, Nauczyciel grupy Pszczółki

   Jestem nauczycielem z pasją.Lubię zabawy muzyczno-ruchowe, teatralne i rozwijające aktywność twórczą dzieci. W swojej pracy kieruję się zawsze dobrem swoich wychowanków.

  • Agnieszka Stelmach
   Nauczyciel grupy Pszczółki

   Dla mnie, jako nauczyciela ważne jest, aby stwarzać dzieciom warunki do wszechstronnego rozwoju, gdyż największą satysfakcją jaką daje mi ta praca jest możliwość obserwowania zmian zachodzących w dzieciach, które z każdym dniem wiedzą, potrafią i rozumieją więcej i nie boją się sięgać po to, co wydaje się nieosiągalne.