Nauczyciele

• Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym ja działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka.

J. Korczak

Poznaj naszą kadrę pedagogiczną

Opieka nad dziećmi przedszkolnymi to bardzo odpowiedzialne zadanie. Powierzamy je więc doświadczonym osobom, które posiadają dorobek zawodowy w pracy z dziećmi oraz ukończyły studia na kierunkach pedagogicznych. Nasza kadra dba o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu. Cechuje ich otwartość, empatia, umiejętność organizacji i kreatywność w działaniu. Poznaj wizytówki naszych nauczycieli:

Dyrektor, Nauczyciel grupy Rybki

• Małgorzata Waliszkiewicz
      Nauczyciel grupy Rybki

Praca z dziećmi, od dawien dawna, była moim marzeniem. Swoich podopiecznych kocham za ich spontaniczność i ciekawość świata. Dzięki dzieciom, praca staje się nie tylko wielkim wyzwaniem ale i życiową pasją. Uwielbiam wszelkiego rodzaju zabawy ruchowe połączone z muzyką i śpiewem.

• Sylwia Głuchowska
      Nauczyciel grupy Jeżyki

W swojej pracy z dziećmi kieruję się mottem Janusza Korczaka „Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi, nie ugniata a kształtuje, nie dyktuje a uczy, nie żąda a zapytuje- przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil”.

Nauczyciel grupy Jeżyki

• Katarzyna Marciniak

Pracując jako nauczyciel odczuwam ogromną satysfakcję. Poprzez swoje działania staram się sprawiać, by dzieci wiedziały, że przedszkole to fantastyczne miejsce, w którym będą miło, wesoło i aktywnie spędzać czas.

• Aleksandra Skrzecz

Praca w przedszkolu jest dla mnie wielkim wyzwaniem, a wszystkie, nawet najmniejsze, sukcesy dzieci są najlepszą nagrodą.

Wicedyrektor, Nauczyciel grupy Liski

• Agata Wiącek

Moje codzienne motto w pracy brzmi: ,,Kiedy śmieje się dziecko, śmieje  się cały  świat”. Jestem osobą pogodną, radosną, cierpliwą. Dużą uwagę  przywiązuje  do osiągania  przez dzieci samodzielności, aby mogły  poradzić  sobie w otaczającym  je środowisku.

• Aleksandra Łoginow
      Nauczyciel grupy Wiewiórki, nauczyciel języka angielskiego

Jestem osobą ciepłą, miłą, bardzo wrażliwą, pozytywnie nastawioną do życia. Bardzo chętnie pomagam innym, którzy potrzebują pomocy.

• Monika Królikowska
    • Edyta Barszczewska

Szczególnie bliski mi jest świat emocji, relacji, wiedzy o sobie samym. W swojej pracy podążam za słowami H. Cartera: „Tak naprawdę są tylko dwie rzeczy, w które można wyposażyć dzieci: pierwszą są korzenie, drugą – skrzydła.”

• Anna Gołowicz
      Wesoła pogodna pełna pasji dziewczyna, która kocha swoja pracę. Uwielbiam roześmiane buzię dzieci,  cieszy mnie ich nawet najmniejszy sukces. Ruchem, zabawą muzyką , rozmową tak chcę  się dzielić z moimi podopiecznymi wiedzy aby  świat nie był dla nich tajemnicą
      Nauczyciel grupy Zajączki, nauczyciel języka angielskiego

• Sylwia Gawek
      W pracy dzieci najważniejszy jest dla mnie uśmiech moich podopiecznych każdego dnia. Jestem osobą pogodną, uśmiechniętą, otwartą. Interesuje się tańcem, śpiewem oraz zajęciami artystycznymi.

• Sabina Sowińska
      Nauczyciel grupy Żabki

Cenię sobie pracę z dziećmi metodami aktywizującymi. Interesuję się reżyserią teatru dziecięcego. Lubię czytać książki i grać na gitarze.

• Adriana Beredzińska
      Nauczyciel grupy Żabki

Praca w zawodzie nauczyciela jest jednym z najlepszych wyborów jakie podjęłam w życiu. W mojej pracy kieruję się przekonaniem, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne, a zadowolenie i uśmiech dziecka jest najlepszą nagrodą jaką można otrzymać.

• Justyna Masiak

Jestem nauczycielem od kilku lat. Praca z dziećmi przynosi mi wiele radości i satysfakcji ponieważ lubię to, co robię. Na co dzień jestem osobą uśmiechniętą, wesołą, pełną pozytywnej energii. Cechuje mnie również pracowitość oraz sumienność. Lubię podejmować nowe wyzwania.

• Izabela Kowalska
      Pomoc nauczyciela - grupa Pszczółki

Praca z dziećmi to dla mnie ogromna przyjemność i fantastyczna przygoda, która uczy mnie co dzień czegoś nowego.

• Donata Antkowicz
      Pomoc nauczyciela- grupa Jeżyki

Lubię pracę z dziećmi, ponieważ ich naturalna radość i szczery uśmiech na twarzy dodają mi energii i chęci do podejmowania codziennych działań. Sprawiają, że każdy spędzony z nim dzień jest pełen niespodzianek, niezapomnianych wrażeń i doświadczeń.

• Karolina Nowak
      Pomoc nauczyciela- grupa Rybki