Nauczyciele

• Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym ja działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka.

J. Korczak

Poznaj naszą kadrę pedagogiczną

Opieka nad dziećmi przedszkolnymi to bardzo odpowiedzialne zadanie. Powierzamy je więc doświadczonym osobom, które posiadają dorobek zawodowy w pracy z dziećmi oraz ukończyły studia na kierunkach pedagogicznych. Nasza kadra dba o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu. Cechuje ich otwartość, empatia, umiejętność organizacji i kreatywność w działaniu. Poznaj wizytówki naszych nauczycieli:

Dyrektor, nauczyciel grupy Biedronki

• Anna Gawlik

W swojej pracy staram się zbudować z dziećmi taki system wartości,żeby lepiej orientowały się w tym co jest dobre, a co złe, a także rozumiały swoje emocje. Interesuję się psychologią rozwojową.

• Sabina Sowińska
      Nauczyciel grupy Żabki

Cenię sobie pracę z dziećmi metodami aktywizującymi. Interesuję się reżyserią teatru dziecięcego. Lubię czytać książki i grać na gitarze.

Nauczyciel grupy Pszczółki, nauczyciel języka angielskiego

Uważam, że wspaniałą rzeczą jest możliwość uczestniczenia i wpływu na rozwój dzieci, patrzeć jak rosną, rozwijają się, uczą coraz to nowych rzeczy od najmłodszych lat.

• Beata Flisikowska
      Nauczyciel grupy Żabki

Bardzo lubię dzieci i zawsze marzyłam by z nimi pracować jako nauczyciel. Moim dodatkowym zainteresowaniem jest muzyka co także można doskonale wykorzystać w pracy z dziećmi.

• Anna Rusiecka

W swojej pracy stwarzam dzieciom dobre warunki do wspólnej zabawy i nauki. Istotne jest dla mnie rozwijanie umiejętności społecznych dzieci.

Lubię zabawy muzyczno-ruchowe, teatralne oraz działania plastyczne. Stale poszukuję ciekawych pomysłów do pracy z dziećmi.