Nauczyciele

• Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym ja działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka.

J. Korczak

Poznaj naszą kadrę pedagogiczną

Opieka nad dziećmi przedszkolnymi to bardzo odpowiedzialne zadanie. Powierzamy je więc doświadczonym osobom, które posiadają dorobek zawodowy w pracy z dziećmi oraz ukończyły studia na kierunkach pedagogicznych. Nasza kadra dba o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu. Cechuje ich otwartość, empatia, umiejętność organizacji i kreatywność w działaniu. Poznaj wizytówki naszych nauczycieli:

Dyrektor, Nauczyciel grupy Misie

Nauczyciel grupy Jeżyki

Wicedyrektor, Nauczyciel grupy Liski

• Agata Wiącek

Moje codzienne motto w pracy brzmi: ,,Kiedy śmieje się dziecko, śmieje  się cały  świat”. Jestem osobą pogodną, radosną, cierpliwą. Dużą uwagę  przywiązuje  do osiągania  przez dzieci samodzielności, aby mogły  poradzić  sobie w otaczającym  je środowisku.

• Małgorzata Waliszkiewicz
      Nauczyciel grupy Rybki

Praca z dziećmi, od dawien dawna, była moim marzeniem. Swoich podopiecznych kocham za ich spontaniczność i ciekawość świata. Dzięki dzieciom, praca staje się nie tylko wielkim wyzwaniem ale i życiową pasją. Uwielbiam wszelkiego rodzaju zabawy ruchowe połączone z muzyką i śpiewem.

• Edyta Barszczewska

Szczególnie bliski mi jest świat emocji, relacji, wiedzy o sobie samym. W swojej pracy podążam za słowami H. Cartera: „Tak naprawdę są tylko dwie rzeczy, w które można wyposażyć dzieci: pierwszą są korzenie, drugą – skrzydła.”

Nauczyciel grupy Zajączki, nauczyciel języka angielskiego

• Sylwia Gawek
      W pracy dzieci najważniejszy jest dla mnie uśmiech moich podopiecznych każdego dnia. Jestem osobą pogodną, uśmiechniętą, otwartą. Interesuje się tańcem, śpiewem oraz zajęciami artystycznymi.

• Sabina Sowińska
      Nauczyciel grupy Sówki

Cenię sobie pracę z dziećmi metodami aktywizującymi. Interesuję się reżyserią teatru dziecięcego. Lubię czytać książki i grać na gitarze.