Nauczyciele

• Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym ja działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka.

J. Korczak

Poznaj naszą kadrę pedagogiczną

Opieka nad dziećmi przedszkolnymi to bardzo odpowiedzialne zadanie. Powierzamy je więc doświadczonym osobom, które posiadają dorobek zawodowy w pracy z dziećmi oraz ukończyły studia na kierunkach pedagogicznych. Nasza kadra dba o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu. Cechuje ich otwartość, empatia, umiejętność organizacji i kreatywność w działaniu. Poznaj wizytówki naszych nauczycieli:

Dyrektor, Nauczyciel grupy Sówki

• Magdalena Durmenc
      Nauczyciel grupy Sówki

Praca z dziećmi to moja życiowa pasja, dzięki której jestem uśmiechnięta, pogodna i otwarta na potrzeby dzieci, które są niepowtarzalne i każde z nich jest inne i co najważniejsze … nie można się z nimi nudzić.
      Lubię swój zawód, który daje mi wiele satysfakcji, jest ciągłym wyzwaniem, wymaga ode mnie postawy twórczej oraz poszukiwania nowych rozwiązań.

Nauczyciel grupy Myszki

• Wioletta Kalinowska - Włodarczyk

Praca z dziećmi jest dla mnie przede wszystkim pasją, która każdego dnia przynosi mi mnóstwo satysfakcji mierzonej uśmiechami moich podopiecznych. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego w swojej pracy za cel stawiam sobie poznanie indywidualnych potrzeb każdego wychowanka.

• Aleksandra Federewicz
      Nauczyciel grupy Sarenki
    • Weronika Serba
      Nauczyciel grupy Sarenki

Mam to szczęście powiedzieć „moja praca daje mi przyjemność, daje mi radość” Każdy dzień przynosi nam coś nowego i fascynującego. Towarzyszenie dzieciom w odkrywaniu siebie i świata to droga pełna wyzwań, ale też ogromnej satysfakcji. Wszystkie sukcesy moich podopiecznych przynoszą mi wiele radości i wzruszeń.

Nauczyciel grupy Jeżyki

• Julia Matuszewska
      Nauczyciel grupy Rybki

W pracy z dziećmi staram się stosować naukę poprzez zabawę. Duży nacisk kładę także na indywidualność każdego dziecka. Ważne jest dla mnie również traktowanie dziecka jak równego sobie partnera- podmiotu do rozmowy. Istotna jest również atmosfera panująca w grupie, dlatego staram się, dawać dzieciom ciepło oraz życzliwość.

Wicedyrektor, Nauczyciel grupy Żabki

• Anna Rusiecka
      Nauczyciel grupy Żabki

Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i daje poczucie satysfakcji. Każdego dnia zaczynam dzień z uśmiechem aby pozytywną energią obdarzać innych. Widząc uśmiech na twarzach dzieci mam poczucie że jestem odpowiednią osobą na właściwym miejscu.

• Agnieszka Kielec

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego od 33 lat i przekonałam się, że praca z dziećmi nie jest łatwa. Mimo to daje mi ogromną radość i satysfakcję. W pracy kieruję się zawsze dobrem dziecka.  Ważne jest dla mnie, aby każde dziecko czuło się wartościowe, ważne i bezpieczne.

• Ewa Ciszewska
      „Nauczyciel to ktoś, kto widzi w każdym dziecku wyjątkową osobę i zachęca je do rozwijania jego indywidualnych talentów oraz mocnych stron.”