• Sukces Gabrysia z grupy Liski!!!

Gabriel Panfiłowicz z grupy Liski wygrał Gminny konkurs na najlepszy rysunek, który będzie umieszczony na ulotce promującej projekt„ Budowa systemu gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Jabłonna – etap I”. Jarosław Chodorski Wójt Gminy Jabłonna pogratulował zwycięzcy i wręczył nagrodę 🙂

Gratulacje!!!

"Suknia Pani Jesieni"

Julia Gryciuk z grupy Zajączki zajęła II miejsce w konkursie plastycznym „Suknia Pani Jesieni” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 17 w Jaworznie.
    Serdecznie gratulujemy!!!

PAPIEROWE ZWYCIĘSTWO!!!

Hurra!!! Udało się!!!
    Zdobyliśmy I miejsce w XIII edycji „ Konkursu-zbiórka makulatury”  dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa mazowieckiego. Wspólnymi siłami udało nam się zebrać 66 ton !!!!!

Przedstawiciele poszczególnych grup z naszego przedszkola, gościli dziś w Urzędzie Marszałkowskim w Warszawie, gdzie odebrali wspaniałą nagrodę w postaci sprzętu nagłaśniającego firmy  SONY  i pomocy dydaktycznych.

Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za  wkład włożony w  naszą wspólną wygraną. Zapraszamy do wzięcia udziału w  kolejnej edycji tej szczytnej, ekologicznej  akcji w nowym roku szkolnym 🙂

Konkurs biblioteczny

W konkursie plastycznym organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną im. ks. Jana Twardowskiego pt. „Płynie Wisła płynie po jabłonowskiej krainie” wzięło udział 10 dzieci z grupy Żabki oraz Dominik Grendziński z grupy Biedronki. Dominik zajął II miejsce a Julia Perzanowska miejsce III.Serdecznie  gratulujemy!!!!

II Spartakiada Przedszkolaków

3 czerwca na boisku ligowym przy GCKiS w Jabłonnie odbyła się II Spartakiada przedszkolaków organizowana przez Przedszkole Sportuś. Jak się okazało Drużyna Przedszkola Gminnego w Jabłonnie wszystkie konkurencje wykonała błyskawicznie, co dało nam I miejsce!!!

Gratulujemy!!!

VI Festiwal Różnych Kultur

We wtorek 25.04.2017 r. w Urzędzie Miasta w Legionowie odbył się VI Festiwal Różnych Kultur. Uczestniczyły w nim dzieci z  12 przedszkoli  z całego Powiatu Legionowskiego. Nie mogło też zabraknąć naszych przedstawicieli. W  tym roku naszą placówkę reprezentowała grupa Biedronek  tańcząc  naszego narodowego Krakowiaka.

„Ekologiczny Parasol”

opis

Mikołaj z grupy Pszczółki, otrzymał wyróżnienie za pracę plastyczną w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt „Ekologiczny Parasol” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Przygłowie – Oddziale Przedszkolym.

GRATULUJEMY!!!

VIII edycja konkursu „Zdrowie w bajce”

opis

17 października siedmioro dzieci z grupy „Żabki” reprezentowało nasze przedszkole na VIII edycji konkursu „Zdrowie w bajce”, które odbyło się w Sali Widowiskowej ratusza w Legionowie.

Otrzymaliśmy wyróżnienie, do przedszkola wróciliśmy z dyplomem, statuetką i nagrodami, które otrzymało każde dziecko.

"Misie w XIV Międzyprzedszkolnym przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Legionowie"

10 stycznia grupa Misie wzięła udział w XIV Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Kolęd, Pastorałek i Jasełek w Legionowie. Grupa dumna ze swoich talentów aktorskich, wróciła do przedszkola z pamiątkowy dyplomem i statuetką