My w wakacje nie próżnujemy!

18 sierpnia, 2015

Zaraz po zakończeniu dyżuru wakacyjnego 17 lipca ruszyły w przedszkolu prace remontowe i budowa placu zabaw. W trakcie wakacji zostało zmienione oświetlenie sal przedszkolnych, zostały wymienione drzwi w biurze oraz gabinecie dyrektora. Ponadto w każdej sali odbyło się cyklinowanie podłóg i malowanie sufitów. Możemy się także pochwalić zakończonym pierwszym etapem budowy placu zabaw. Dzięki staraniom dyrekcji przedszkole pozyskało tereny gminne i tym samym nasz plac zabaw ma większą przestrzeń do zagospodarowania. Wstępne plany zakładają, że na nowo pozyskanym terenie powstanie siedlisko dla ptaków i ścieżka sensoryczna. Miejmy nadzieję, że 1 września na buziach naszych podopiecznych pojawi się uśmiech na widok nowych zabawek na terenie placu zabaw.