Motylki i Misie w Krainie Świętego Mikołaja

07 grudnia, 2021

Nie musimy jechać daleko, by odwiedzić Świętego Mikołaja. Również w Polsce ma swoją siedzibę. We wtorek 07.12.2021 Grupa Motylki i Misie spotkały się z nim i jego przyjaciółmi w niewielkiej miejscowości Kołacinek niedaleko Łodzi. W tej niezwykłej krainie odnaleźliśmy zabawę i radość, przespacerowaliśmy się po bajkowej Ścieżce, odwiedziliśmy Mennicę, gdzie każde dziecko otrzymało monetę z wizerunkiem Św. Mikołaja-1 Śnieżek. Następnie udaliśmy się do Młyna, który zmielił w drobny mak narysowane przez dzieci na czarodziejskiej Kartce Zapominajce, złe uczynki. W zamian każdy otrzymał „Magiczny Akt Zapomnienia”. Zrobiliśmy sobie także pamiątkowe zdjęcia z Mikołajem oraz ozdobiliśmy drewniane bombki, które powiesimy na naszych domowych choinkach.

To była niesamowita przygoda, a każde dziecko, oprócz pamiątek zabrało ze sobą także piękne  wspomnienia.

Wycieczka do fabryki Elfów!!!Nasze choinki wyglądają pięknie!!!