MISIOWE PRZEDSTAWIENIE BOŻONARODZENIOWE

14 grudnia, 2017

14 grudnia w grupie „Misie” odbyło się już po czwarty przedstawienie bożonarodzeniowe dla rodziców. W tym roku dzieci zabrały swoich gości w krainę baśni. Przedstawiły baśń o „Królowej Śniegu”. Wszystko odbyło się w zimowym klimacie, dzieci ubrane na biało prezentowały się wspaniale. Przesłaniem naszego przedstawienia była miłość i przyjaźń. Gwoździem programu był taniec śnieżynek. Dziewczynki zatańczyły z białymi szarfami do piosenki Hallelujah. Przedstawienie było cudownym przeżyciem zarówno dla rodziców jak i zaproszonych gości. Nie zabrakło łez wzruszenia. Po spektaklu dzieci zaprosiły rodziców na poczęstunek w trakcie którego obdarowały swoich najbliższych własnoręcznie zrobionymi pierniczkami.


Przedstawienie jasełkowe w grupie Wiewiórek„Aniołkowo”