Misie w Urzędzie Gminy

13 września, 2017

W dniu 13.09.2017 r. dzieci z grupy Misie były na wycieczce w Urzędzie Gminy Jabłonna. Tam uczestniczyły w zajęciach, które były prowadzone przez artystę Pana Roberta Żbikowskiego. Podczas zajęć dzieci wykonały szkice przedstawiające ich wspomnienia z wakacji. Po wytężonej pracy twórczej przedszkolaki zwiedzały urząd oraz poszerzały swoją wiedzę min. z zakresu właściwej segregacji śmieci. Największym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie z panią Anią, która opowiedziała o budowie sieci wodno-kanalizacyjnej. Dzieciaki spróbowały swoich sił łącząc rury hydrauliczne i montując rurociąg z rolek. Po wszystkich atrakcjach przyszedł czas na spotkanie z panem Wójtem. Każdy z uczestników spotkania otrzymał pamiątkowy dyplom i gadżety oraz sprawdził, czy dobrze się siedzi na fotelu wójta.

Otwarcie Przedszkola Gminnego w Jabłonnie!!!Bezpieczny przedszkolak na drodze