"Misie świętują Dzień Babci i Dziadka"

27 stycznia, 2017

27 stycznia w grupie „Misie” odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci dla swoich najbliższych wystawiły przedstawienie „Babcia i Dziadek są czarodziejami”. Przedszkolaki wcieliły się w bacznych obserwatorów swoich kochanych babć i dziadków. „Leżąc na dachu” przez lornetki obserwowały poczynania swoich dziadków. Prowadzili ze sobą rozmowy wymieniając się spostrzeżeniami na temat swoich najblizszych. Całe przedstawienie było w klimacie kabaretowym. Nie zabrakło pięknych piosenek oraz tańców, a szczególnie Rock’n rolla dla babci.Pod koniec dzieci odśpiewały uroczyste 100 lat i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Po zakończeniu części artystycznej babcie i dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Dziękujemy bardzo za liczne przybycie naszych gości oraz za miłą i serdeczną atmosferę.

 

” Żabki i Biedronki w Muzeum Etnograficznym”„Dzień Babci i Dziadka u Żabek”