"Misie i Pszczółki w Stadninie Koni w Lorcinie"

30 maja, 2017

We wtorek 30 maja, korzystając z przepięknej słonecznej pogody Misie i Pszczółki wybrały się na wycieczkę autokarową do stadniny koni „Stangret” w Lorcinie, niedaleko Nasielska. Czekała na nas moc atrakcji, przede wszystkim konie różnej maści. Dla wielu dzieci, była to pierwsza okazja aby bliżej poznać te zwierzęta, dowiedzieć się, w jaki sposób je pielęgnować i dbać, utrzymując w dobrej kondycji i zdrowiu. Dzieci wzięły udział w zajęciach przyrodniczo-edukacyjnych, dzięki którym dowiedziały się, jak wygląda stajnia, z czego składa się strój jeździecki. Następnie, przyszedł czas na wypróbowanie swoich umiejętności jeździeckich podczas konnej przejażdżki. Wzięliśmy również udział w przejażdżkach bryczką. Dzieci miały również możliwość obejrzenia karocy oraz zabawy swobodnej na placu zabaw. Po tak fantastycznych atrakcjach, zostaliśmy zaproszeni kiełbaski z grilla. Wycieczka dostarczyła wszystkim wiele radości i niezapomnianych chwil.

 

„Dzieciaki Sadzeniaki”-Biedronki„Mama i Tata-najpiękniejsze słowa świata”