Misie i Liski w studiu telewizyjnym

20 marca, 2018

W dniu 20 marca 2018 r. dzieci z grup Misie i Liski były na wycieczce w Studiu Pozytywnej Wibracji – Studiu Telewizyjnym Słodki Live w Warszawie. Podczas zajęć przedszkolaki poprzez zabawę poznały tajniki wystąpień publicznych, pracy w telewizji oraz wzięły udział w ćwiczeniach edukacyjnych, które poszerzyły ich wiedzę o świecie. W czasie warsztatów w studiu nagraniowym dzieciaki dowiedziały się wielu ciekawostek o sprzęcie (kamery, światła, miksery) oraz poznały zasadę działania telebima. Przedszkolaki miały szansę spróbować swoich sił w różnych teleturniejach np. Co to za melodia? Zgaduj – zgadula. Nie lada atrakcją było spotkanie z Minionkiem oraz tygrysicą z Kung Fu Panda, z którymi dzieci świetnie się bawiły tańcząc i skacząc. Misie i Liski mogły wcielić się w prezentera pogody, a także dowiedziały się czym jest wpadka telewizyjna i jak z niej wybrnąć. Każdy uczestnik warsztatów dostał na pamiątkę identyfikator oraz zdrową herbatkę.

Warsztaty wiosenno-świąteczne w grupie Wiewiórek i ZajączkówPierwszy Dzień Wiosny