Mikołajki 2018

05 grudnia, 2018

„Co się stało z Mikołajem”? Zaraz się dowiecie. Otóż dziś wszystkie przedszkolaki stanęły przed arcyważnym zadaniem. Nadszedł czas rozdawania prezentów a Mikołaj znikł, jakby zapadł się pod ziemię. Skrzat Bąbel wraz z cała drużyną Przedszkolaków i reniferem Rudolfem wyruszyli na poszukiwanie. Szukali w Arizonie i w Afryce. Napotkany w podróży Trollo próbował pomóc i ofiarował Bąblowi flakonik z syropkiem, ale na nic się to zdało. Na szczęście mądrość naszych Przedszkolaków, którzy rozwiązali trudne zagadki z magicznych skarpet wielkiego Czarnoksiężnika pozwoliła odnaleźć Zgubę. Mikołaj był tak szczęśliwy, że podarował dzieciom prezenty oraz zgodził się na sesje fotograficzną. Dziękujemy KAROLINIE i Piotrowi, Aktorom Teatru Tak z Radomia za wspaniałe przedstawienie a Mikołajowi za super prezenty.

Bożonarodzeniowe warsztaty MotylkówŚwiąteczne warsztaty u Biedronek