Magiczny czas Świąt u Jeżyków

16 grudnia, 2019

16 grudnia w grupie Jeżyki odbyło się świąteczne przedstawienie. Dzieci z ogromną powagą wcieliły się w rolę Józefa, Maryi, Pasterzy, Aniołków i Śnieżynek. Nie obyło się również bez postaci bajkowych, tak bliskim dzieciom, jak Kopciuszek, Czerwony Kapturek, Jaś i Małgosia czy Stary Rybak.  Ta magiczna inscenizacja wprowadziła nas wszystkich w magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Zwieńczeniem uroczystości był cudowny taniec Aniołków i Śnieżynek, wręczenie Rodzicom drobnych upominków, wykonanych przez dzieci i życzenia świąteczne Pani Dyrektor. 

Serdecznie dziękuję Rodzicom za pomoc w organizacji tego szczególnego wydarzenia i życzę Państwu Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie najbliższych, z dala od zgiełku problemów dnia codziennego.

„Cicha Noc u Zajączków”„Wilk i Zając”