Konkurs "Wielkanocna-Ekologiczna Pisanka" rozstrzygnięty!!!

04 kwietnia, 2023

4 kwietnia 2023r. w Przedszkolu Gminnym w Jabłonnie  rozstrzygnięta została VIII edycja konkursu plastycznego „Wielkanocna- Ekologiczna Pisanka” zorganizowana dla Przedszkoli i Oddziałów Przedszkolnych w Szkołach Podstawowych z powiatu legionowskiego pod patronatem Wójta Gminy Jabłonna. Każda z placówek wykonała swoją pracę ciekawymi, atrakcyjnymi technikami, używając różnorodnych ekologicznych materiałów.
Niezmiernie miło nam ogłosić wyniki tegorocznego konkursu:

• I miejsce – Przedszkole Miejskie z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. J. Korczaka w Legionowie
  • II miejsce – Przedszkole Miejskie nr 1 im. Marii Kownackiej w Legionowie
  • III miejsce – Niepubliczne Przedszkole Artystyczno- Sportowe „Kuźnia Talentów” w Rajszewie

Wyróżnienie otrzymało:

• Samorządowe Przedszkole w Zegrzu

Wręczenie nagród odbędzie się 6 kwietnia o godzinie 10.00 w Przedszkolu Gminnym w Jabłonnie. Zapraszamy wszystkich uczestników konkursu!!!

SERDECZNIE GRATULUJEMY I ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE ZA ROK.!!!

Dzień Świadomości AutyzmuWiewiórki w kinie Helios