Konkurs "Suknia Pani Wiosny"

26 marca, 2019

25 marca odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Suknia Pani Wiosny’’. Do konkursu zostało zgłoszone 80 prac. Jury miało problem z wyłonieniem zwycięzców, gdyż wszystkie pace były bardzo pomysłowe i pięknie prezentowały się na naszej galerii. Przyznane zostały 3 następujące miejsca w kategorii wiekowej 3-4 latki: I miejsce – Marysia z grupy Motylki II miejsce – Kinga z grupy Motylki III miejsce – Joasia z grupy Misie Natomiast w kategorii wiekowej 5-6 latki: I miejsce – Kamila z grupy Sówki II miejsce – Wiktor z grupy Wiewiórki III miejsce – Maximilian z grupy Liski Wyróżnienia otrzymali: Zuzia z grupy Sówki, Natalia z grupy Sówki, Gaja z grupy Pszczółki, Zosia z grupy Rybki, Iza z grupy Jeżyki, Martynka z grupy Biedronki. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie. Mamy nadzieje, że czas spędzony na przygotowaniu pracy był wspaniałą plastyczną przygodą.

 

„Dzień bezpiecznego Internetu”„Piękna Nasza Polska Cała” II edycja