Konkurs recytatorski

21 marca, 2017

21 marca w naszym przedszkolu już po raz kolejny odbył się wewnątrzprzedszkolny Konkurs recytatorski. Tematem przewodnim tegorocznego konkursu był „ Jestem mały, będę duży”. Do konkursu przystąpiło osiemnaścioro przedszkolaków. Grupę Liski reprezentowali : Max Bartosiński, Mateusz Kieszek, Dominik Sumiński, Weronika Wieczorek, Karolina Kamińska oraz Zuzia Pilarska, z grupy Misie do konkursu przystąpili: Kuba Osiecki, Kasia Dziekońska, Dawid Piątkowski, Filip Łazarz, Paweł Sudak, Żabki reprezentowali: Gabrysia Gębska, Karina Bielińska, Mateusz Częścik, Konrad Radomski, grupę Biedronki: Julia Pacak oraz Zoja Górowska, zaś grupę Pszczółki Basia Skoczyńska. Wszyscy uczestnicy doskonale poradzili sobie z dość trudnym tematem tegorocznego konkursu, wspaniale deklamowali swoje wiersze. Każdy występ nagradzany był gromkimi brawami. Jury w składzie p. Ewa Matusiak, p.Eliza Polewacz i p. Karolina Tkaczyk miało bardzo ciężki orzech do zgryzienia. Po burzliwej naradzie jury wyłoniło zwycięzców. W kat 3-4 latki zwyciężyli Karolina Kamińska i Dominik Sumiński z grupy Liski, w kat 5-6 latki zwyciężyli Gabrysia Gębska z grupy Żabki oraz Dawid Piątkowski z grupy Misie. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy zaś zwycięzcy dodatkowo nagrody książkowe.

Zwycięzcy konkursu reprezentować będą nasze przedszkole podczas Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego, który odbędzie się 4 kwietnia w Przedszkolu Gminnym w Chotomowie.

 

„Pszczółki i Biedronki po kursie pierwszej pomocy”Powitanie Wiosny