Konkurs rozstrzygnięty !

14 marca, 2016

14 marca komisja konkursowa w skład, której wchodzili Wójt Jarosław Chodorski, Dyrektor Przedszkola Gminnego Elżbieta Dąbrowska, Przewodnicząca Rady Rodziców przedszkola Dorota Kobus, Skarbnik Rady Rodziców Justyna Lasota-Kijora, Nauczycielka Małgorzata Sobieszek oraz Artysta Malarz Robert Żbikowski ogłosiła zwycięzców I edycji konkursu na najpiękniejszą pisankę wielkanocną. Członkowie komisji szczególną uwagę zwrócili na samodzielną pracę dzieci przyznając miejsca na podium następującym placówkom:

Miejsce I – Przedszkole Gminne w Chotomowie
Miejsce II – Przedszkole Miejskie nr 11 w Legionowie
Miejsce III – Gminne Przedszkole w Białobrzegach

Laureaci  konkursu otrzymali nagrody rzeczowe a pozostali uczestnicy upominki. Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy!