Kino na temat Junior

13 lutego, 2020

Kto powiedział, że 13 jest pechowa? Nie dla nas, bowiem właśnie dzisiaj 13 lutego nasze panie zrobiły nam super niespodziankę, a konkretnie wyjazd do Kina Helios do Legionowa. Dzięki uprzejmości pani Kamili uczestniczyliśmy w warsztatach „Kino Junior na Temat pt.: „ I ty możesz zostać małym aktorem”. Poznaliśmy bliżej pracę aktorów, jego różne charakteryzacje oraz kostiumy. Zagraliśmy także w filmie Mumia, no może nie do końca my zawijaliśmy tylko naszych ochotników w papier toaletowy od stóp do głów. Nikt z nas nie potrafił ich rozpoznać w tych nowych kostiumach. Za udział w filmie dostaliśmy kolorowe podkładki i super karty Piotruś- memory, następnym razem będą Oscary! Obejrzeliśmy bajkę „ Gang zwierzaków”, opowieść o grupie kompanów, którzy muszą połączyć siły w walce o swoje domy oraz cały świat. Jak to w bajkach i życiu bywa dobro zawsze zwycięża. Na pamiątkę zrobiliśmy sobie zabawne zdjęcia w fotobudce.

Dzień Bezpiecznego Internetu„Karnawał zwierząt” w Pałacu