Jadłospis

  • Tydzień 42

    14-20 październik
    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
    Zupa mleczna z płatkami kukurydzianymi, polędwica sopocka, pieczywo mieszane, sałata, pomidor, kiełki.
    Alergeny: mleko, mąka pszenna, mąka żytnia, jaja.
    08:30 - 08:45
    herbata owocowa
    Schab pieczony, ser biały, pieczywo mieszane, sałata, ogórek.
    Alergeny: mleko, mąka pszenna, mąka żytnia, jaja.
    08:30 - 08:45
    mleko waniliowe
    Zupa mleczna z zacierkami, szynka, pieczywo mieszane, sałata, pomidor.
    Alergeny: mleko, mąka pszenna, żytnia, jaja.
    08:30 - 08:45
    herbata owocowa
    Schab pieczony, twarożek z ziołami, pieczywo mieszane, sałata, ogórek kiszony.
    Alergeny: mleko, mąka pszenna, żytnia, jaja.
    08:30 - 08:45
    kakao
    Zupa mleczna z płatkami owsianymi, ser żółty, pieczywo mieszane, sałata, pomidor.
    Alergeny: mleko, mąka pszenna, mąka żytnia, jaja.
    08:30 - 08:45
    herbata owocowa
    Zupa kalafiorowa.
    11:00 - 11:20
    Zupa rosół.
    11:00 - 11:20
    Zupa gulaszowa.
    11:00 - 11:20
    Zupa z ciecierzycą.
    11:00 - 11:20
    Zupa pazibroda.
    11:00 - 11:20
    Kotlet drobiowy pieczony, kasza jęczmienna perłowa, surówka z roszponki, gruszki oraz pestek dyni i słonecznika.
    Alergeny : mleko, seler, jaja.
    12:30 - 12:45
    kompot z owocami
    Polędwiczki wieprzowe w delikatnym sosie miodowo-musztardowym, ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej, ogórka kiszonego i papryki.
    Alergeny: mleko, seler, jaja.
    12:30 - 12:45
    kompot z owocami
    Pierogi z serem i musem owocowym.
    Alergeny: seler, mleko, jaja.
    12:30 - 12:45
    kompot z owocami
    Szaszłyki z sosem jogurtowo-czosnkowym, kasza bulgur z vermicelli, marchew mini na parze.
    Mleko, seler, jaja
    12:30 - 12:45
    Kompot z owocami
    Pulpet rybny, ryż, surówka z czerwonej kapusty z jabłkiem.
    Alergeny: mleko, seler, jaja
    12:45 - 13:05
    kompot z owocami
    Budyń, chrupki kukurydziane, gruszka.
    Alergeny: mleko, jaja.
    15:00 - 15:15
    sok tłoczony
    Ryż zapiekany z jabłkiem i cynamonem, banan.
    Alergeny: mleko
    15:00 - 15:15
    herbata
    Zapiekanka, arbuz.
    Alergeny: mąka pszenna, żytnia, jaja.
    15:00 - 15:15
    sok tłoczony
    Ciasteczka (prod. własna), winogrono.
    Alergeny: mąka pszenna, żytnia, mleko, jaja.
    15:00 - 15:15
    herbata
    Rogal maślany z dżemem, jabłko.
    Alergeny: mleko, mąka pszenna, jaja.
    15:00 - 15:15
    sok tłoczony

    Poniedziałek

    • Zupa mleczna z płatkami kukurydzianymi, polędwica sopocka, pieczywo mieszane, sałata, pomidor, kiełki.
      08:30 - 08:45
    • Zupa kalafiorowa.
      11:00 - 11:20
    • Kotlet drobiowy pieczony, kasza jęczmienna perłowa, surówka z roszponki, gruszki oraz pestek dyni i słonecznika.
      12:30 - 12:45
    • Budyń, chrupki kukurydziane, gruszka.
      15:00 - 15:15

    Wtorek

    • Schab pieczony, ser biały, pieczywo mieszane, sałata, ogórek.
      08:30 - 08:45
    • Zupa rosół.
      11:00 - 11:20
    • Polędwiczki wieprzowe w delikatnym sosie miodowo-musztardowym, ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej, ogórka kiszonego i papryki.
      12:30 - 12:45
    • Ryż zapiekany z jabłkiem i cynamonem, banan.
      15:00 - 15:15

    Środa

    • Zupa mleczna z zacierkami, szynka, pieczywo mieszane, sałata, pomidor.
      08:30 - 08:45
    • Zupa gulaszowa.
      11:00 - 11:20
    • Pierogi z serem i musem owocowym.
      12:30 - 12:45
    • Zapiekanka, arbuz.
      15:00 - 15:15

    Czwartek

    • Schab pieczony, twarożek z ziołami, pieczywo mieszane, sałata, ogórek kiszony.
      08:30 - 08:45
    • Zupa z ciecierzycą.
      11:00 - 11:20
    • Szaszłyki z sosem jogurtowo-czosnkowym, kasza bulgur z vermicelli, marchew mini na parze.
      12:30 - 12:45
    • Ciasteczka (prod. własna), winogrono.
      15:00 - 15:15

    Piątek

    • Zupa mleczna z płatkami owsianymi, ser żółty, pieczywo mieszane, sałata, pomidor.
      08:30 - 08:45
    • Zupa pazibroda.
      11:00 - 11:20
    • Pulpet rybny, ryż, surówka z czerwonej kapusty z jabłkiem.
      12:45 - 13:05
    • Rogal maślany z dżemem, jabłko.
      15:00 - 15:15
    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
    Budyń, chrupki kukurydziane, gruszka.
    Alergeny: mleko, jaja.
    15:00 - 15:15
    sok tłoczony
    Ryż zapiekany z jabłkiem i cynamonem, banan.
    Alergeny: mleko
    15:00 - 15:15
    herbata
    Zapiekanka, arbuz.
    Alergeny: mąka pszenna, żytnia, jaja.
    15:00 - 15:15
    sok tłoczony
    Ciasteczka (prod. własna), winogrono.
    Alergeny: mąka pszenna, żytnia, mleko, jaja.
    15:00 - 15:15
    herbata
    Rogal maślany z dżemem, jabłko.
    Alergeny: mleko, mąka pszenna, jaja.
    15:00 - 15:15
    sok tłoczony

    Poniedziałek

    • Budyń, chrupki kukurydziane, gruszka.
      15:00 - 15:15

    Wtorek

    • Ryż zapiekany z jabłkiem i cynamonem, banan.
      15:00 - 15:15

    Środa

    • Zapiekanka, arbuz.
      15:00 - 15:15

    Czwartek

    • Ciasteczka (prod. własna), winogrono.
      15:00 - 15:15

    Piątek

    • Rogal maślany z dżemem, jabłko.
      15:00 - 15:15
    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
    Kotlet drobiowy pieczony, kasza jęczmienna perłowa, surówka z roszponki, gruszki oraz pestek dyni i słonecznika.
    Alergeny : mleko, seler, jaja.
    12:30 - 12:45
    kompot z owocami
    Polędwiczki wieprzowe w delikatnym sosie miodowo-musztardowym, ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej, ogórka kiszonego i papryki.
    Alergeny: mleko, seler, jaja.
    12:30 - 12:45
    kompot z owocami
    Pierogi z serem i musem owocowym.
    Alergeny: seler, mleko, jaja.
    12:30 - 12:45
    kompot z owocami
    Szaszłyki z sosem jogurtowo-czosnkowym, kasza bulgur z vermicelli, marchew mini na parze.
    Mleko, seler, jaja
    12:30 - 12:45
    Kompot z owocami
    Pulpet rybny, ryż, surówka z czerwonej kapusty z jabłkiem.
    Alergeny: mleko, seler, jaja
    12:45 - 13:05
    kompot z owocami

    Poniedziałek

    • Kotlet drobiowy pieczony, kasza jęczmienna perłowa, surówka z roszponki, gruszki oraz pestek dyni i słonecznika.
      12:30 - 12:45

    Wtorek

    • Polędwiczki wieprzowe w delikatnym sosie miodowo-musztardowym, ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej, ogórka kiszonego i papryki.
      12:30 - 12:45

    Środa

    • Pierogi z serem i musem owocowym.
      12:30 - 12:45

    Czwartek

    • Szaszłyki z sosem jogurtowo-czosnkowym, kasza bulgur z vermicelli, marchew mini na parze.
      12:30 - 12:45

    Piątek

    • Pulpet rybny, ryż, surówka z czerwonej kapusty z jabłkiem.
      12:45 - 13:05
    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
    Zupa kalafiorowa.
    11:00 - 11:20
    Zupa rosół.
    11:00 - 11:20
    Zupa gulaszowa.
    11:00 - 11:20
    Zupa z ciecierzycą.
    11:00 - 11:20
    Zupa pazibroda.
    11:00 - 11:20

    Poniedziałek

    • Zupa kalafiorowa.
      11:00 - 11:20

    Wtorek

    • Zupa rosół.
      11:00 - 11:20

    Środa

    • Zupa gulaszowa.
      11:00 - 11:20

    Czwartek

    • Zupa z ciecierzycą.
      11:00 - 11:20

    Piątek

    • Zupa pazibroda.
      11:00 - 11:20
    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
    Zupa mleczna z płatkami kukurydzianymi, polędwica sopocka, pieczywo mieszane, sałata, pomidor, kiełki.
    Alergeny: mleko, mąka pszenna, mąka żytnia, jaja.
    08:30 - 08:45
    herbata owocowa
    Schab pieczony, ser biały, pieczywo mieszane, sałata, ogórek.
    Alergeny: mleko, mąka pszenna, mąka żytnia, jaja.
    08:30 - 08:45
    mleko waniliowe
    Zupa mleczna z zacierkami, szynka, pieczywo mieszane, sałata, pomidor.
    Alergeny: mleko, mąka pszenna, żytnia, jaja.
    08:30 - 08:45
    herbata owocowa
    Schab pieczony, twarożek z ziołami, pieczywo mieszane, sałata, ogórek kiszony.
    Alergeny: mleko, mąka pszenna, żytnia, jaja.
    08:30 - 08:45
    kakao
    Zupa mleczna z płatkami owsianymi, ser żółty, pieczywo mieszane, sałata, pomidor.
    Alergeny: mleko, mąka pszenna, mąka żytnia, jaja.
    08:30 - 08:45
    herbata owocowa

    Poniedziałek

    • Zupa mleczna z płatkami kukurydzianymi, polędwica sopocka, pieczywo mieszane, sałata, pomidor, kiełki.
      08:30 - 08:45

    Wtorek

    • Schab pieczony, ser biały, pieczywo mieszane, sałata, ogórek.
      08:30 - 08:45

    Środa

    • Zupa mleczna z zacierkami, szynka, pieczywo mieszane, sałata, pomidor.
      08:30 - 08:45

    Czwartek

    • Schab pieczony, twarożek z ziołami, pieczywo mieszane, sałata, ogórek kiszony.
      08:30 - 08:45

    Piątek

    • Zupa mleczna z płatkami owsianymi, ser żółty, pieczywo mieszane, sałata, pomidor.
      08:30 - 08:45
    • Zasady

      Gotując dla dzieci kierujemy się ogólnymi zasadami zdrowego żywienia.

    • Otwartość

      Jesteśmy otwarci na wszelkie opinie i sugestie.

    • Pasja

      Nasi kucharze udowadniają, że praca może stać się pasją.

    • Troska

      Nasze posiłki przygotowywane są z sercem każdego dnia.

    • Wrażliwość

      Dbamy o naszych podopiecznych dostosowując się do ich alergii pokarmowych.

    • Przyjemność

      Naszą satysfakcją są uśmiechnięte dzieci siadające do posiłku.

  • Nasze zasady

    Jemy zdrowo i kolorowo!

    Dbamy o różnorodność potraw i ich estetyczny sposób podania.

    Układamy własne kompozycje!

    Dzieci same komponują swoją kanapkę wybierając to, co się na niej znajdzie.

    Tłuszczom trans mówimy nie!

    Posiłki przygotowywane przez nas nie są smażone na głębokim oleju.

  • Licznik kalorii
    • Kotlet rybny156 Kcal / 100 g
    • Kluski śląskie155 Kcal / 100 g
    • Kasza manna88 Kcal / 100 g
    • Gruszka58 Kcal / 100 g