III Festyn Rodzinny

09 czerwca, 2018

9 czerwca 2018r. już po raz trzeci w Przedszkolu Gminnym w Jabłonnie odbył się Festyn Rodzinny.

Pani Dyrektor – Elżbieta Dąbrowska wraz z wodzirejem Panem Piotrem Kolorowym Nosem witając serdecznie wszystkich gości rozpoczęli festyn, podając harmonogram imprezy i zapraszając wszystkich do wspólnej zabawy. Głos zabrał również wójt Gminy Jabłonna – Pan Jarosław Chodorski. Po oficjalnym otwarciu imprezy, scenę przejęły dzieci z wszystkich grup, prezentując występy z okazji Dnia Rodziny.

Kolejnym punktem było wręczenie dyplomów i nagród za udział w różnych konkursach organizowanych na terenie przedszkola i poza nim.

Następnie na scenie zaprezentowali się pracownicy przedszkola z humorystycznym spektaklem „Bajka o Królewnie Śnieżce na edukacyjnej ścieżce”.

Na tętniącej życiem scenie, pojawili się również zaproszeni goście. Mogliśmy podziwiać: pokaz grupy karate SATORI SPORT CLUB; zespół fletowy ze Szkoły Podstawowej w Jabłonnie; szkołę tańca BROTHER DANCE STUDIO; grupę taekwondo olimpijskiego TIGER. Zwieńczeniem występów scenicznych, był spektakl „Kopciuszek” w wykonaniu rodziców z grupy Misie.

Po występach dzieci i pracowników zostały oficjalnie otwarte następujące stoiska:

• studio urody
  • bańki mydlane, balony, gniotki
  • stoisko fitness
  • wata cukrowa
  • dmuchaniec
  • trampoliny
  • Ochotnicza Straż Pożarna z wozem i Wioską Smerfów
  • malowanie farbami na folii
  • koniki
  • kawiarenka
  • lemoniada
  • gofry
  • kącik naukowy
  • pokaz multimedialny
  • szaszłyki i koktajle owocowe
  • sesje fotograficzne
  • malowanie toreb płóciennych
  • loteria fantowa
  • kiermasz książek
  • grill, zupa myśliwska z kociołka.

Swoje stanowiska miały również:

• Białołęcki Ośrodek Kultury
  • lokalna restauracja Patriotka
  • Legionowskie STOWARZYSZENIE ANTYSMOGOWE

Ogromne podziękowania za organizację festynu kierujemy do Rodziców oraz całego personelu przedszkola.

Wspólnymi siłami osiągnęliśmy najważniejszy cel imprezy- radość dzieci 🙂

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy ponownie za rok.

Warsztaty „Mali Einsteini – Bąblologia”Konkursu plastyczny „Dzieci z różnych stron świata”