• Witamy na stronie ! Gminnego Przedszkola w Jabłonnie Przyjazne Miejsce Fachowy Personel Dla Każdego Dziecka Nauka i Zabawa Program Nauczania Przygotowanie Do Szkoły
    • Morbi Etos

Praesent interdum est gravida vehicula est node maecenas loareet morbi a dosis.

• Congue Gravida

Elipsis magna a terminal nulla elementum morbi elite forte maecenas est magna.

• Maecenas Node

Elipsis magna a terminal nulla elementum morbi elite forte maecenas est magna.

• Praesent Morbi

Praesent interdum est gravida vehicula est node maecenas loareet morbi a dosis.

• Fable Kindergarten is a great place for my daughter to start her schooling experience. It’s welcoming and safe and my daughter loves being there.

Matthew D. Campbell
    • I have a 1 year old and a 5 year old who have been attending for a year now. I can not tell you how much I adore and appreciate all of the wonderful staff.

Kenneth M. Garcia
    • I have to say that I have 2 children ages 5 and 2 and have used various daycare’s in Kindergartens and this is by far the very best I have ever used.

Cecil J. Kirk

Joe R. Hamblen
    • This letter is to recognize you and your staff for doing an excellent job teaching my son. His skill level is significantly better since attending Fable.

Tony I. Robinette

Emma E. Shook
  • Meet Our Staff

With education and experience in early childhood care
  • Our staff consists of three teachers and one assistant with experience in early childhood care.

• Praesent arcu gravida vehicula est node maecenas loareet morbi a dosis luctus. Urna eget lacinia eleifend praesent luctus a arcu quis facilisis venenatis. Aenean interdum, nibh vitae sodales, magna ante feugiat elit maecenas.

Dyrektor, Nauczyciel grupy Rybki

Wicedyrektor, Nauczyciel grupy Żabki

• Beata Mróz

Jestem Nauczycielem przedszkola, ponieważ kocham dzieci i prace z nimi. Dzieci to dla mnie priorytet. Kształcenie ich a także zabawa w której widzę radość dzieci, daje mi motywacje do dalszej pracy. Uwielbiam wszelkiego rodzaju zabawy muzyczne i plastyczne. Lubie śpiewać i stale wykorzystuje, to w mojej pracy. Każdego dnia, staram się stworzyć dzieciom w przedszkolu mila i życzliwa atmosferę, by poczuły się jak w domu i miały poczucie bezpieczeństwa.

• Sylwia Gawek

W kontaktach z dziećmi staram się wykazywać empatią – dostrzegać, rozumieć i właściwie reagować na emocje swych małych podopiecznych. Uważam, że każdy jest wyjątkowy i niepowtarzalny, a niezwykły potencjał rozwojowy można „wydobyć” poprzez cierpliwe wsłuchiwanie się w aktualne potrzeby dziecka. Bardzo ważna jest dla mnie atmosfera – staram się, by zawsze była pełna ciepła i szacunku.
      Z wielką satysfakcją i dumą obserwuję codzienne postępy naszych podopiecznych w różnych obszarach. Są to niezapomniane chwile, które na długo zostają w pamięci oraz wynagradzają trud tej pracy.

• Joanna Fijalska

W pracy z dziećmi stosuję zasadę nauki poprzez zabawę w przyjaznej atmosferze. Ważna jest dla mnie ich indywidualność oraz wyjątkowość. Dzieci uczą się u mnie również pracy zespołowej i życia w grupie. Dzięki wspólnym rozmowom i zabawie dzieci nieraz zaskakują mnie swoimi odkryciami i przemyśleniami na temat otaczającego ich świata. Moim sukcesem jest radość i uśmiech na twarzach dzieci.

• Aleksandra Leśnikowska

W pracy pedagogicznej zależy mi na kształtowaniu samodzielnej jednostki. Dzieci traktuję z szacunkiem, jako równych partnerów w dialogu. Pozwala to zbudować atmosferę zaufania oraz przestrzeń do myślenia, poznawania, działania i marzenia.

• Wioletta Kalinowska - Włodarczyk

Praca z dziećmi jest dla mnie przede wszystkim pasją, która każdego dnia przynosi mi mnóstwo satysfakcji mierzonej uśmiechami moich podopiecznych. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego w swojej pracy za cel stawiam sobie poznanie indywidualnych potrzeb każdego wychowanka.

• Ewa Ciszewska
      „Nauczyciel to ktoś, kto widzi w każdym dziecku wyjątkową osobę i zachęca je do rozwijania jego indywidualnych talentów oraz mocnych stron.”

• Aneta Lewandowska

W pracy z dziećmi pragnę stworzyć atmosferę pełną zrozumienia i otwartości. Swoich podopiecznych otaczam troską  i opieką, aby czuły się bezpiecznie i miały odpowiednie warunki do przyswajania wiedzy, nabywania umiejętności i zdolności niezbędnych w ich dalszym rozwoju.

• AWESOME VIDEO BACKGROUNDS
  • How to Enroll Your Child to a Class?

• Postal Address

Fable Care Center
      85 Fentiman Ave
      Ottawa, ON K1S 0T7

• Phone & E-mail

Phone: 1-800-64-38
      Fax: 1-800-64-39
      office@fable.com

• Business Hours

Monday – Friday
      8.00 am – 5.00 pm
      Weekend Closed

• Sessions

Mornings, 8 am – 12 noon
      Afternoons, 1 pm – 5 pm
      Full Day, 8 am – 5 pm

• Drop Us a Line

All fields marked with * are mandatory.