"Hej, przedszkole ukochane, co bez ciebie zrobię ja"?

21 czerwca, 2017

Dnia 21 czerwca 2017 roku w naszym przedszkolu odbyła się wielka uroczystość; zakończenie klas „0”. W tym dniu grupa Pszczółek i Biedronek żegnała przedszkole. Nasze dzieci zakończyły już czas przedszkolny, w którym zabawa była połączona z nauką. Absolwenci rozpoczęli swoją uroczystość od pięknego poloneza, następnie mogliśmy podziwiać rewelacyjny program artystyczny z udziałem dzieci z grupy Żabki. Dzieci wierszami i piosenkami dziękowały wszystkim za dni spędzone w przedszkolu. Na koniec każdy wychowanek otrzymał upominek książkowy wraz z dyplomem ukończenia przedszkola, w którym wszystkie dzieci uwieńczone zostały w pięknie wykonanym tablo. Naszym wychowankom życzymy powodzenia w dalszej edukacji – Niech spełnią się Wasze marzenia!

Już koniec lat beztroskich

Nauki nadszedł czas,

Lecz pamięć o przedszkolu,

Niech żyje zawsze w Was!

Rodzicom serdecznie dziękujemy za wieloletnie zaangażowanie oraz okazywaną pomoc w działaniach na rzecz dzieci i przedszkola.

„PAPIEROWE ZWYCIĘSTWO”!!!„Wycieczka do Muzeum Geodezyjnego w Warszawie”