Finał konkursu recytatorskiego

09 kwietnia, 2016

7 kwietnia w Przedszkolu Gminnym w Chotomowie odbył się Trzeci Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski. W tym roku tematem konkursu były „ Owoce i warzywa”. Do udziału w konkursie przystąpili reprezentanci przedszkoli  z Chotomowa, Jabłonny, oraz Skierd. Nasze przedszkole reprezentowały : Ania Majchrzak z gr. „ Żabki”, Paulina Sumińska gr. „Liski” oraz Julia Rudolf gr. „ Biedronki”.  Atmosfera podczas konkursu była wspaniała, a poziom jaki reprezentowały dzieci był naprawdę imponujący. Każde wystąpienie było nagradzane gromkimi oklaskami. Uczestnicy konkursu zostali podzieleni na dwie grupy wiekowe: 3-4 latki oraz 5-6 latki. Jury miało nie lada orzech do zgryzienia. Po burzliwej naradzie wyłoniono zwycięzców konkursu. Nasza reprezentacja spisała się na medal, Ania Majchrzak zajęła 3 miejsce w kategorii 3-4 latki , Paulina Sumińska w kategorii 5-6 latki również zajęła 3 miejsce zaś Julia Rudolf otrzymała wyróżnienie. Gratulacje dla naszych uczestniczek za wspaniały występ oraz podziękowania za profesjonalne przygotowanie.