Farma Iluzji - Misie i Żabki

22 kwietnia, 2016

22 kwietnia grupa Misie i Żabki pojechały na całodniową wycieczkę na Farmę Iluzji. Na szczęście pogoda dopisała i obie grupy mogły w pełni skorzystać z atrakcji, które dla nich przygotowano. Farma Iluzji to przede wszystkim miejsce do aktywnej zabawy podanej w ciekawy sposób. Dzieci miały okazję zwiedzić i zobaczyć: Latającą Chatę Tajemnic; Tunel Zapomnienia; Grobowiec Faraona; Zakręcony Domek; Lewitujące Piłeczki; Głowę na talerzu; Lewitujący kran; Studnię nieskończoności; Meble Olbrzyma; Giga Szachy i Chińczyk; Mega Klocki Lego; Wiklinowy Labirynt; Wild West Express. Wszystkie eksponaty dzieci zwiedziły pod opieką nauczycieli i dzięki instrukcjom pani przewodnik, która miała dla dzieci wspaniałą grę terenową z nagrodami. Oprócz tych atrakcji pod koniec wycieczki, cała grupa usiadła wokół ogniska i ze smakiem zjadła kiełbaski. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. Uwaga! Dla Rodziców dzieci z grupy Żabki i Misie – szczegółowa fotorelacja z wycieczki jest zamieszczona na podstronach grup. 🙂