Farma Iluzji - Biedronki i Pszczółki

27 kwietnia, 2016

W dniu 27.04.2016 r. nasze przedszkolaki z grupy pszczółek i biedronek wraz z opiekunami i paniami wychowawczyniami, pojechały na wycieczkę do miejscowości Trojanów by zwiedzić tam Farmę Iluzji, w której czekało na nich wiele atrakcji spośród których należy wymienić m.in. Grobowiec Faraona, który napawał dzieciaki strachem, Lasek doświadczeń  w którym mieszkały dinozaury, Latająca chata tajemnic, Meble olbrzyma, Lewitujący kran, Tunel zapomnienia, studnia nieskończoności i wiele innych. To wszystko pozwoliło uczestnikom wycieczki dać się ponieść światu iluzji i przez chwilę uwierzyć, że to co się tam działo, działo się naprawdę.  Wycieczka pomimo brzydkiej pogody i padającego deszczu, była udana i wszyscy szczęśliwie wrócili do domu.

Alergii mówimy nie !Bądź zawsze bezpieczny!