Dzień Pluszowego Misia

27 listopada, 2014

Czy wiecie, że 25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia? Tak! To święto waszych ukochanych pluszaków! Z okazji tego święta przedszkole numer 2 w Legionowie zorganizowało powiatowy konkurs na najładniejszą chatkę dla Misia oraz zaprosiło innych do świętowania razem z nimi. Do konkursu przystąpiło wielu chętnych rodziców z dziećmi, także z naszego przedszkola. Czworo dzieci z naszych najmłodszych grup pojechało do przedszkola nr 2 na finał konkursu i wspólne zabawy. Dzieci obejrzały teatrzyk, potańczyły, stworzyły z kartonów chatkę dla Misia oraz zostały zaproszone na słodkie małe co nieco. Pod koniec ogłoszono wyniki konkursu. Pierwsze miejsce w konkursie na najładniejszą chatkę dla Misia zdobył Dawid Piątkowski z grupy Misie. Serdecznie gratulujemy!

Akcja Bezpieczny PrzejazdCała Polska Czyta Dzieciom