Dzień Pluszowego Misia

24 listopada, 2017

Dnia 24 listopada w Naszym Przedszkolu odbył się Dzień Pluszowego Misia. Dzieci przyniosły swoje ulubione pluszaki. Razem z nimi śpiewały, tańczyły. Punktem kulminacyjnym było rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Mój przyjaciel miś”.

W kategorii wiekowej 3-4 latków komisja wyłoniła trzy główne miejsca: I miejsce zajął Piotr Czerwiński z grupy Rybki, II miejsce zajęła Zuzanna Kuklewska z grupy Zajączki, III miejsce zajęła Julia Mikulska Wiewiórki. W kategorii wiekowej 5-6 latków: I miejsce zajęła Maja Kempczyńska , II miejsce zajęła Magdalena Mazurkiewicz, III miejsce zajęła Małgorzata Zdziech z grupy Biedronki. Wykonane prace były tak piękne, że wszyscy uczestnicy w nagrodę otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Dzieci zachwycały się pracami. Zabawa w misiowej krainie sprawiła ogromną radość. Nie zabrakło uśmiechów na twarzach dzieci , oraz oklasków za włożony trud w wykonanie prac. 

Fryzjer u PszczółekBezpieczny przedszkolak na drodze po zmierzchu