DZIEŃ MAMY I TATY U MISIÓW :)

06 czerwca, 2017

6 czerwca w grupie Misie odbyło się niezwykłe spotkanie. Tego dnia dzieci zaprezentowały swoim rodzicom przedstawienie z okazji ich święta. Program artystyczny był bardzo bogaty. Przedstawienie rozpoczęli chłopcy tańcem Tarantella z wykorzystaniem tamburynów. Po tańcu nastąpiło oficjalne przywitanie gości. Część główną stanowił skecz przedstawiający perypetie przeciętnej rodziny Nowaków, która jak w każdą niedzielę wybrała się na zakupy do supermarketu. Całość przedstawienia przeplatana była licznymi piosenkami o tematyce rodziny. Na zakończenie dziewczynki wykonały taniec z pomponami w rytmie Rock’n’rolla.

Całość dopełniło wręczenie własnoręcznie wykonanych prezentów, oraz słodki poczęstunek.

Zaangażowanie dzieci w tak duże przedsięwzięcie było naprawdę ogromne. Wspaniale poradziły sobie zarówno z tańcem, piosenkami jak i trudnymi rolami w przedstawieniu.

„Biedronki w niezwykłej Krainie”„Liski i Żabki na wystawie malarskiej”