"Dzień Dziecka"

01 czerwca, 2017

1 czerwca w naszym przedszkolu obchodzono wyjątkowe święto, a mianowicie „Dzień Dziecka”. Z tej okazji w żadnej grupie nie zabrakło dobrego humoru i wesołej zabawy.  Pani Dyrektor przygotowała dla naszych dzieciaczków wspaniałą niespodziankę. Po pysznym obiadku zaprosiła wszystkie dzieci do jednej z sal, gdzie złożyła dzieciom w imieniu swoim jaki i całego personelu najserdeczniejsze życzenia. Oczywiście, nie zabrakło również prezentów 🙂  Każdy przedszkolak otrzymał wspaniały prezent – torbę pysznych smakołyków oraz kolorową piłkę. W tak cudownym nastroju, wszystkie dzieci wróciły do swoich sal, aby podczas wspólnej zabawy, świętować swój wyjątkowy dzień.

JESZCZE RAZ ŻYCZYMY WSZYSTKIM DZIECIOM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! 🙂

„Mama i Tata-najpiękniejsze słowa świata”Noc Bibliotek- spotkanie z Hanną Niewiadomską