"Dzień Babci i Dziadka u Żabek"

31 stycznia, 2017

31 stycznia sala „Żabek” pękała w szwach. Babcie i Dziadkowie oraz Rodzice naszych przedszkolaków przybyli, by wspólnie świętować Dzień Babci i Dziadka. Wnuki spisały się wspaniale, prezentując wiersze z domieszką humoru i piosenki w rytmie disco- polo. Zatańczyły również dla swoich najbliższych taniec w parach „Uptown girl”. Punktem kulminacyjnym przedstawienia był Marsz Radetzkiego z udziałem instrumentów zaprezentowany wyśmienicie przez „Żabki”. Zarówno Panie, jak i Dziadkowie byli bardzo dumni z wnucząt i tak rytmicznie wykonanego marsza.

Wnuki obdarowały bliskich złotymi rybkami z masy solnej, by spełniały ich marzenia, a później wspólnie się gościliśmy przy suto zastawionym stole. Bardzo dziękuję Rodzicom za przygotowanie poczęstunku!!!

„Misie świętują Dzień Babci i Dziadka”„Królowa Śniegu”