BRZECHWA I TUWIM DZIECIOM – ETAP II

29 maja, 2018

29 maja w naszym przedszkolu odbył się II etap konkursu recytatorskiego Brzechwa i Tuwim Dzieciom. Wzięli w nim udział przedstawiciele każdej z przedszkolnych grup. Wszyscy artyści włożyli mnóstwo pracy w przygotowanie swojego występu. Zaangażowanie i wytrwałość dzieci została nagrodzona dyplomami i upominkami w postaci książek. Jury spośród 29 uczestników wyłoniło następujących laureatów:

Kategoria wiekowa: 3-4 latki

I miejsce Wiktor Bajera grupa Wiewiórki

II miejsce Amelia Kurek grupa Jeżyki

III miejsce Igor Krekora grupa Pszczółki

 

Kategoria wiekowa: 5-6 latki

I miejsce Oliwia Kozub grupa Misie

II miejsce Julia Perzanowska grupa Żabki

III miejsce Lidia Lemanowicz grupa Motylki

Wielki finał konkursu odbędzie się 6 czerwca. Trzymamy kciuki za nasze przedszkolaki!!!

 

 

Pszczółki na wycieczce w warszawskim ZOOBiedronki w PWK Legionowo