"Biedronki w niezwykłej Krainie"

06 czerwca, 2017

Czy wiecie, że cały świat składa się z kropek?  Tak, to prawda. Dnia 06.06.2017 Biedronki chcąc uczcić Święto Rodziny przygotowały przedstawienie dla swoich Rodziców. Opowieść o Skrzaciku Kropeczce i jego niezwykłej kropeczkowej krainie i o kropkach, które rozdawał wszystkim potrzebującym, by uczynić ich szczęśliwymi. Było kropkowo, kolorowo i niezwykle zabawnie. Dzieciaki bardzo wczuły się w swoje role, pięknie wyrecytowały wiersze i zaśpiewały piosenki. Rodzice byli zachwyceni. Po kropkowym występie urządziliśmy przyjęcie z grillem, bo przecież kropkami się nie najemy. Dziękujemy wszystkim rodzicom za stroje na przedstawienie, „ jedzonko” na poczęstunek oraz pomoc w przygotowaniu i sprzątnięciu. I to byłoby na tyle. Kropka.

„Liski- zbiór truskawek z własnego ogródka”DZIEŃ MAMY I TATY U MISIÓW :)