"Biedronki na scenie"

25 kwietnia, 2017

 We wtorek 25.04.2017 r. w Urzędzie Miasta w Legionowie odbył się VI Festiwal Różnych Kultur. Uczestniczyły w nim dzieci z  12 przedszkoli  z całego Powiatu Legionowskiego. Nie mogło też zabraknąć naszych przedstawicieli. W  tym roku naszą placówkę reprezentowała grupa Biedronek  tańcząc  naszego narodowego Krakowiaka. Pięknie wystrojone Krakowianki i żwawi Krakowiacy wspaniale zaprezentowały się na scenie, za co zostali nagrodzeni gromkimi  brawami. Wygranymi były wszystkie grupy. Dzięki uczestnictwu w festiwalu dzieci mogły poszerzyć swoją wiedzę na temat kultur różnych narodów oraz nauczyć się poszanowania dla innych kultur.

No i oczywiście wspaniale się przy tym bawiły. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie oraz pomoc w przygotowaniu występu.

„Warsztaty biologiczne w Liskach”„Warsztaty bursztynowe”