"Biedronki i Żabki na wycieczce w Mostówce"

27 kwietnia, 2017
27 kwietnia grupa „Żabki” i „Biedronki” udały się na wycieczkę autokarową do Mostówki w powiecie wyszkowskim na warsztaty ceramiczne. W pracowni dzieci zapoznały się z procesem tworzenia wyrobów z gliny, malowały farbami akrylowymi figury kota lub misia oraz serduszka. Pod czujnym okiem instruktorek przedszkolaki tworzyły również samodzielnie prace z gliny. Powstały dzbanuszki, zwierzątka, studnie itp. Podczas przerwy zorganizowane zostały zabawy ruchowe na świeżym powietrzu. Po posiłku mieliśmy możliwość oglądać pokaz baniek mydlanych.
Warsztaty okazały się bardzo kreatywne i wspaniale zorganizowane. Każde dziecko przywiozło ze sobą pomalowane wyroby ceramiczne, a te tworzone ze świeżej gliny zostaną wypalone i przyjadą do nas niebawem!
„Warsztaty bursztynowe”„Powiewa flaga’