Bezpieczny przedszkolak na drodze po zmierzchu

27 listopada, 2017

Dnia 27.11.2017 w ramach projektu ,, Bezpieczne Przedszkole”, odbyły się zajęcia pt. ,, Bezpieczny przedszkolak na drodze po zmierzchu”poprowadzone przez panów policjantów z Komisariatu Policji w Jabłonnie. W zajęciach brały udział dzieci 3-4- letnie z grupy: Pszczółki, Rybki, Jeżyki, jak również 4-5-letnie: Motylki, Liski, Zajączki. Zajęcia dotyczyły bezpiecznego poruszania się po zmierzchu na drodze, jak również ubioru. Panowie policjanci mieli ze sobą sprzęt policyjny, który można było zobaczyć, dotknąć, przymierzyć. W ramach podziękowań za przeprowadzone zajęcia wręczone były dyplomy dla panów przez dzieci. Dzieci na koniec zajęć dostały odblaski, które pozwolą być bezpiecznym na drodze.

Dzień Pluszowego MisiaTroskliwe Misie