"Belferiada"

24 lutego, 2019

Drodzy Rodzice

Grono nauczycieli  z naszego przedszkola  jest organizatorem „Belferiady” czyli  I Gminnej Spartakiady Nauczycieli. Jest to  pierwsze tego typu wydarzenie         w naszej gminie, którego celem jest propagowanie zdrowego stylu życia, aktywnego spędzania czasu wolnego wśród nauczycieli oraz zintegrowanie środowisk nauczycielskich w atmosferze współpracy i współdziałania.

Belferiada to zawody sportowe, w których będą brały udział drużyny nauczycieli z wielu  placówek oświatowych z terenu Gminy Jabłonna. Każda drużyna będzie rywalizowała o puchary  i medale w myśl zasady „fair play” .

W realizację imprezy włącza się  Wójt Gminy Jabłonna, niemniej jednak to Przedszkole Gminne w Jabłonnie jest jego głównym organizatorem. Zapraszamy Państwa do wspólnej zabawy i kibicowania 11 maja o godz. 10.00 do Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Jabłonnie.

Biedronki w szkolnej bibliotece„Pokaz mody”