"Bajkowe Jasełka u Misiów"

15 grudnia, 2016

15 grudnia grupa Misie wystawiła przedstawienie Jasełkowe, nie były to jednak typowe Jasełka. W tym roku do Betlejem przenieśliśmy się w bajkowej atmosferze. Do Józefa i Maryi zawitał Kopciuszek, Czerwony Kapturek, Calineczka, z darami przybyły również Jaś i Małgosia. Sierotka Marysia przyniosła puchatą poduszkę a Rybak Złotą Rybkę, aby spełniała tylko dobre życzenia. Nie zabrakło także urwisa Pinokia, który oświadczył że już nie kłamie i do szkoły chętnie chodzi. Przedstawienie obfitowało w wiele kolęd i pastorałek. Po przedstawieniu rodzice wraz z dziećmi przeszli do sali na świąteczny poczęstunek. Atmosfera była wspaniała, bajkowa i świąteczna. Wesołych, pogodnych cieplutkich Świąt Bożego Narodzenia 🙂

„Święta w lesie” u Żabek„Magia Świąt u Pszczółek”