About Us II

About Fable
 • Welcoming place that engages each child..

  Nulla adiscipling elite forte, nodis est advance pulvinar maecenas est dolor, novum elite lacina.
  Praesent arcu gravida a vehicula est node maecenas loareet maecenas morbi dosis luctus mode. Urna eget lacinia eleifend molibden dosis et gravida dosis sit amet terminal.
  • Quisque Morbi

   Pulvinar est metro ligula blandit maecenas retrum gravida cuprum.

  • Integer Ligula

   Pulvinar est metro ligula blandit maecenas retrum gravida cuprum.

  • Nunc Blandit

   Pulvinar est metro ligula blandit maecenas retrum gravida cuprum.

  • Magento Care

   Pulvinar est metro ligula blandit maecenas retrum gravida cuprum.

  • Mauris Solutide

   Pulvinar est metro ligula blandit maecenas retrum gravida cuprum.

  • Phasellus Novum

   Pulvinar est metro ligula blandit maecenas retrum gravida cuprum.

  • Elżbieta Dąbrowska
   Dyrektor, Nauczyciel grupy Rybki
  • Julia Matuszewska
   Nauczyciel grupy Rybki
  • Małgorzata Sobieszek
   Wicedyrektor, Nauczyciel grupy Żabki
  • Anna Rusiecka
   Nauczyciel grupy Żabki
  • Beata Mróz
   Nauczyciel grupy Biedronki
  • Sylwia Gawek
   Nauczyciel grupy Biedronki
  • Aldona Florczak
   Nauczyciel grupy Wiewiórki
  • Joanna Fijalska
   Nauczyciel grupy Zajączki
  • Aleksandra Leśnikowska
   Nauczyciel grupy Zajączki
  • Minika Maciejczak
   Nauczyciel grupy Sówki
  • Monika Matusiak
   Nauczyciel grupy Sówki
  • Wioletta Kalinowska - Włodarczyk
   Nauczyciel grupy Liski
  • Ewa Ciszewska
   Nauczyciel grupy Liski
  • Małgorzata Wieczorek
   Nauczyciel grupy Misie
  • Anna Falkowska
   Nauczyciel grupy Motylki
  • Anna Gamza
   Nauczyciel grupy Motylki
  • Agnieszka Zagalska
   Nauczyciel grupy Pszczółki
  • Agnieszka Stelmach
   Nauczyciel grupy Pszczółki
  • Elżbieta Dąbrowska
   Dyrektor, Nauczyciel grupy Rybki

   Wychowanie i dzielenie się wiedzą to dla mnie misja, którą z pasją realizuję od 33 lat jako pedagog. Wpływ na psychikę i rozwój dziecka, a w efekcie wartościowego człowieka to odpowiedzialność i wyzwanie ale też największe podziękowanie.

  • Julia Matuszewska
   Nauczyciel grupy Rybki

   W pracy z dziećmi staram się stosować naukę poprzez zabawę. Duży nacisk kładę także na indywidualność każdego dziecka. Ważne jest dla mnie również traktowanie dziecka jak równego sobie partnera- podmiotu do rozmowy. Istotna jest również atmosfera panująca w grupie, dlatego staram się, dawać dzieciom ciepło oraz życzliwość.

  • Małgorzata Sobieszek
   Wicedyrektor, Nauczyciel grupy Żabki

   Jestem nauczycielem z pasją.Lubię zabawy muzyczno-ruchowe, teatralne i rozwijające aktywność twórczą dzieci. W swojej pracy kieruję się zawsze dobrem swoich wychowanków.

  • Anna Rusiecka
   Nauczyciel grupy Żabki

   Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i daje poczucie satysfakcji. Każdego dnia zaczynam dzień z uśmiechem aby pozytywną energią obdarzać innych. Widząc uśmiech na twarzach dzieci mam poczucie że jestem odpowiednią osobą na właściwym miejscu.

  • Beata Mróz
   Nauczyciel grupy Biedronki

   Jestem Nauczycielem przedszkola, ponieważ kocham dzieci i prace z nimi. Dzieci to dla mnie priorytet. Kształcenie ich a także zabawa w której widzę radość dzieci, daje mi motywacje do dalszej pracy. Uwielbiam wszelkiego rodzaju zabawy muzyczne i plastyczne. Lubie śpiewać i stale wykorzystuje, to w mojej pracy. Każdego dnia, staram się stworzyć dzieciom w przedszkolu mila i życzliwa atmosferę, by poczuły się jak w domu i miały poczucie bezpieczeństwa.

  • Sylwia Gawek
   Nauczyciel grupy Biedronki

   W kontaktach z dziećmi staram się wykazywać empatią – dostrzegać, rozumieć i właściwie reagować na emocje swych małych podopiecznych. Uważam, że każdy jest wyjątkowy i niepowtarzalny, a niezwykły potencjał rozwojowy można „wydobyć” poprzez cierpliwe wsłuchiwanie się w aktualne potrzeby dziecka.

  • Aldona Florczak
   Nauczyciel grupy Wiewiórki

   „Bycie nauczycielem, to marzenie z mojego dzieciństwa. Cieszę się, że mogę je realizować i każdego dnia mieć wpływ na rozwój moich wychowanków. Uważam, że bardzo ważne jest nie tylko to, co przekazuję dzieciom, ale i to, co mogę im dać z siebie”.

  • Joanna Fijalska
   Nauczyciel grupy Zajączki

   W pracy z dziećmi stosuję zasadę nauki poprzez zabawę w przyjaznej atmosferze. Ważna jest dla mnie ich indywidualność oraz wyjątkowość. Dzieci uczą się u mnie również pracy zespołowej i życia w grupie. Dzięki wspólnym rozmowom i zabawie dzieci nieraz zaskakują mnie swoimi odkryciami i przemyśleniami na temat otaczającego ich świata. Moim sukcesem jest radość i uśmiech na twarzach dzieci.

  • Aleksandra Leśnikowska
   Nauczyciel grupy Zajączki

   W pracy pedagogicznej zależy mi na kształtowaniu samodzielnej jednostki. Dzieci traktuję z szacunkiem, jako równych partnerów w dialogu. Pozwala to zbudować atmosferę zaufania oraz przestrzeń do myślenia, poznawania, działania i marzenia.

  • Minika Maciejczak
   Nauczyciel grupy Sówki

   „Prawdziwe dzieciństwo nie istnieje bez książek” Astrid Lindgren

  • Monika Matusiak
   Nauczyciel grupy Sówki

   W pracy z dziećmi staram się tworzyć pełną empatii, radości i otwartości atmosferę. Swoich podopiecznych uczę poprzez zabawę. Bardzo lubię zabawy ruchowe przy muzyce i staram się stosować je nacodzień. Za mój największy sukces uważam uśmiech na twarzach dzieci.

  • Wioletta Kalinowska - Włodarczyk
   Nauczyciel grupy Liski

   Praca z dziećmi jest dla mnie przede wszystkim pasją, która każdego dnia przynosi mi mnóstwo satysfakcji mierzonej uśmiechami moich podopiecznych. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego w swojej pracy za cel stawiam sobie poznanie indywidualnych potrzeb każdego wychowanka.

  • Ewa Ciszewska
   Nauczyciel grupy Liski
   „Nauczyciel to ktoś, kto widzi w każdym dziecku wyjątkową osobę i zachęca je do rozwijania jego indywidualnych talentów oraz mocnych stron.”
  • Małgorzata Wieczorek
   Nauczyciel grupy Misie

   Swoją pracę z dziećmi zaczynałam od najmłodszych podopiecznych- od pracy w żłobku. Każdy dzień w przedszkolu przynosi mnóstwo pozytywnych wrażeń. Lubię dobrą książkę i polską muzykę rockową.

  • Anna Falkowska
   Nauczyciel grupy Motylki

   Praca w przedszkolu to dla mnie ogromna przygoda i możliwość odkrywania razem z dziećmi nowych i ciekawych rzeczy.
   Lubię rozbudzać w moich podopiecznych ciekawość poznawczą i twórcze działanie w codziennych zajęciach.

  • Anna Gamza
   Nauczyciel grupy Motylki

   Uważam, że wspaniałą rzeczą jest możliwość uczestniczenia i wpływu na rozwój  dzieci, patrzeć jak rosną, rozwijają się, uczą coraz to nowych rzeczy od najmłodszych lat, aż po progi poważnej nauki w szkole.

  • Agnieszka Zagalska
   Nauczyciel grupy Pszczółki

   Uważam, że idealny nauczyciel to osoba pełna pokory, ale też lubiąca nowe wyzwania. Mój sukces to uśmiech na twarzy dzieci, czekających na kolejny dzień w przedszkolu.

  • Agnieszka Stelmach
   Nauczyciel grupy Pszczółki

   Dla mnie, jako nauczyciela ważne jest, aby stwarzać dzieciom warunki do wszechstronnego rozwoju, gdyż największą satysfakcją jaką daje mi ta praca jest możliwość obserwowania zmian zachodzących w dzieciach, które z każdym dniem wiedzą, potrafią i rozumieją więcej i nie boją się sięgać po to, co wydaje się nieosiągalne.

 • How to Enroll Your Child to a Class?

  • Quisque Morbi

   Proin id blandit dolor vel porta mauris nulla a dolor porttitor enim laoreet porttitor augue.

  • Magento Care

   Aenean quis tincidunt arcu in lacinia augue mauris a nisi at dictum mattis imperdiet.

  • Mauris Solutide

   Vestibulum sed est sagittis mi commodo laoreet cum sociis natoque penatibus et magnis.

  • Integer Ligula

   Phasellus pretium odio quis porta hendrerit bivamus imperdiet sollicitudin orci.

  • Nunc Blandit

   Nam hendrerit nunc vel erat consectetur nec luctus lectus vulputate duis id sollicitudin.

  • Phasellus Novum

   Sed ullamcorper ligula sit amet tristique consequat fusce pretium diam sit amet augue.

  • Quisque Morbi

   Proin sit amet luctus tellus integer accumsan diam dolor non iaculis lorem suscipit non.

  • Magento Care

   Lunc vestibulum mauris sit amet ipsum iaculis ut sollici dui laoreet suspendisse.