About Us II

About Fable
  • Welcoming place that engages each child..

Nulla adiscipling elite forte, nodis est advance pulvinar maecenas est dolor, novum elite lacina.
    Praesent arcu gravida a vehicula est node maecenas loareet maecenas morbi dosis luctus mode. Urna eget lacinia eleifend molibden dosis et gravida dosis sit amet terminal.

• Integer Ligula

• Nunc Blandit

• Mauris Solutide

• Phasellus Novum

Dyrektor, Nauczyciel grupy Wiewiórki
    • Aleksandra Leśnikowska
    • Sabina Sowińska
      Nauczyciel grupy Sówki
    • Justyna Ankurowska
      Nauczyciel grupy Pszczółki, nauczyciel języka angielskiego
    • Wioletta Kalinowska - Włodarczyk
    • Ewa Ciszewska
    • Aneta Lewandowska
    • Anida Szocińska-Dudek
      Wicedyrektor, Nauczyciel grupy Rybki
      Nauczyciel grupy Jeżyki
      Dyrektor, Nauczyciel grupy Wiewiórki

• Aleksandra Leśnikowska

W pracy pedagogicznej zależy mi na kształtowaniu samodzielnej jednostki. Dzieci traktuję z szacunkiem, jako równych partnerów w dialogu. Pozwala to zbudować atmosferę zaufania oraz przestrzeń do myślenia, poznawania, działania i marzenia.

• Sabina Sowińska
      Nauczyciel grupy Sówki

Cenię sobie pracę z dziećmi metodami aktywizującymi. Interesuję się reżyserią teatru dziecięcego. Lubię czytać książki i grać na gitarze.

• Justyna Ankurowska

Praca z dziećmi to dla mnie wyzwanie ale i przygoda. Każdego dnia dbam o wszechstronny rozwój dzieci, ale i one uczą mnie każdego dnia i dają mnóstwo pozytywnej energii.

Nauczyciel grupy Pszczółki, nauczyciel języka angielskiego

• Wioletta Kalinowska - Włodarczyk

Praca z dziećmi jest dla mnie przede wszystkim pasją, która każdego dnia przynosi mi mnóstwo satysfakcji mierzonej uśmiechami moich podopiecznych. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego w swojej pracy za cel stawiam sobie poznanie indywidualnych potrzeb każdego wychowanka.

• Ewa Ciszewska
      „Nauczyciel to ktoś, kto widzi w każdym dziecku wyjątkową osobę i zachęca je do rozwijania jego indywidualnych talentów oraz mocnych stron.”

• Aneta Lewandowska

W pracy z dziećmi pragnę stworzyć atmosferę pełną zrozumienia i otwartości. Swoich podopiecznych otaczam troską  i opieką, aby czuły się bezpiecznie i miały odpowiednie warunki do przyswajania wiedzy, nabywania umiejętności i zdolności niezbędnych w ich dalszym rozwoju.

• Anida Szocińska-Dudek

Bardzo lubię pracę z dziećmi i z wielką chęcią uczestniczę w ich edukacji.Uśmiechy jakimi na co dzień obdarowują mnie to wspaniała nagroda za to co robię.Ogromną radość i satysfakcję daje mi możliwość oglądania, jak się kształtują ich charaktery i zdobyte umiejętności.

Wicedyrektor, Nauczyciel grupy Rybki

Nauczyciel grupy Jeżyki

• How to Enroll Your Child to a Class?

• Quisque Morbi

Proin id blandit dolor vel porta mauris nulla a dolor porttitor enim laoreet porttitor augue.

• Magento Care

Aenean quis tincidunt arcu in lacinia augue mauris a nisi at dictum mattis imperdiet.

• Mauris Solutide

Vestibulum sed est sagittis mi commodo laoreet cum sociis natoque penatibus et magnis.

• Integer Ligula

Phasellus pretium odio quis porta hendrerit bivamus imperdiet sollicitudin orci.

• Nunc Blandit

Nam hendrerit nunc vel erat consectetur nec luctus lectus vulputate duis id sollicitudin.

• Phasellus Novum

Sed ullamcorper ligula sit amet tristique consequat fusce pretium diam sit amet augue.

• Quisque Morbi

Proin sit amet luctus tellus integer accumsan diam dolor non iaculis lorem suscipit non.

• Magento Care

Lunc vestibulum mauris sit amet ipsum iaculis ut sollici dui laoreet suspendisse.