Pszczółki na wycieczce w warszawskim ZOO

28 maja, 2018

W poniedziałek 28.05.2018 grupa Pszczółki wybrała się na wycieczkę do Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego. Była to pierwsza tak daleka wyprawa dzieci. Już po samym wejściu przedszkolaki mogły zobaczyć karmienie pingwinów. Podglądały także słonie podczas śniadania i porannej toalety, goryle, pawiany, kangury, osły, żyrafy i wiele innych a największą atrakcją było zobaczenie małego nosorożca z mamą. Podczas spaceru dzieci odwiedziły również ptaszarnię gdzie sprawdzały czy rozpiętość ich rąk jest większa niż skrzydeł kondra. Na sam koniec Pszczółki zajrzały do hipopotama, który ze względu na słoneczną pogodę pokazał im tylko na chwilę swój nos 🙂 Po długiej wycieczce zadowoleni i zmęczeni wszyscy wrócili do przedszkola.

Puchar jest nasz !!!!BRZECHWA I TUWIM DZIECIOM – ETAP II